Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen babát vegyek neki?

Milyen babát vegyek neki?

Figyelt kérdés

A kislányom 4éves és imád babázni! Anyáskodik. :)

Bár van neki 4babája, de szeretnék neki venni egy komolyabb babát. Én a baby born funkciós babákat nézegetem, de nem tudok dönteni, mivel nem ismerem őket.

Tapasztalat? A lánykátok kedvence ilyen kategóriában?


2011. nov. 13. 16:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom is imádja a babákat (4 éves lesz), neki is egy Baby Born 9 funkciós babája van (cumizik, bilizik, nevet, sír, könnyezik, mozog a keze, etethető, itatható, fürdethető). Külön szeretem, hogy rengeteg kiegészítőt lehet kapni ezekhez a babákhoz, így későbbi alkalmakra is jó ajándékötlet.
2011. nov. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi.

én is pont ezeket néztem. :)

Van lány és fiú is.

Nektek melyik van?

Hol érdemes venni?

2011. nov. 13. 16:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekünk fiú van, ő választotta (szerintem hatással volt rá, hogy 3 fiú testvére van :)), játékboltban vettem 12 ezer forintért, de lehet, hogy webáruházban olcsóbban ki lehet fogni.
2011. nov. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!