Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak, alig eszik a 2...

Mit csináljak, alig eszik a 2 éves fiam?

Figyelt kérdés
Alig eszik valamit és abból is válogat.Eddig legalább a tészta ment,de most már az sem.Adtam már neki Béres-cseppet,de semmit nem használt.
2011. nov. 11. 12:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha egyébként egészséges (ezt orvos döntse el, ne Báres-cseppezd feleslegesen!!), akkor semmit. Életkori sajátosság sajnos. Nyugodj meg, éhen halni nem fog. Én sem ettem gyerekkoromban, most meg nem bírok lefogyni...
2011. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi is most számolgattuk a férjemmel hogy egyévesen jóval többet evett a fiunk, mint most kétévesen. Ő is elkezdett válogatni, és ha éhes is, nekilát, de ha kezd telítődni a hasa, máris menne a dolgára, mert ugye rengeteg van neki :) Reggelire ma pl fél szelet kenyeret evett, rá 1 dl kakaó, de úgy rángatott ki az ágyból hogy ő már éhen akar halni.

Úgy döntöttem napközben csak nagyon korlátozottan kap enni (nem válogthat, ma délelőtt pl megehette volna a kenyere másik felét -két falat le is csúszott belőle), így a főétkezésekkor azért jut tálpáló étel a gyomrába.

2011. nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Béres csepp nem hülyeség, de kell 2 hónap, hogy el kezdjen dolgozni a szervezetben, de utána sem szabad abbahagyni. Én adom a 2 éves fiamnak már fél éve, neki 'bejött' és még az immunrendszerét is támogatja.

A válogatást a fiam is szerette volna, de hamar leszoktattam róla. Ha nem eszi, akkor nem igazán éhes, akkor megeszi egy óra múlva, de nem ajánlgatok neki más ételt! Nem hal éhen, ha 2 óra múlva eszi meg az ebédet. A bölcsiben is mindent megeszik, ott sem válogathatnak, vagy esznek vagy nem.

2011. nov. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
az a baj,hogy reggelire szinte semmit nem eszik,csak egy pohár tejet,vagy maci kávét.délre álmos,mire ebéd lenne.
2011. nov. 11. 13:03
 5/6 A kérdező kommentje:
én sem adok neki 3 fajtát,az van,ha kell megeszi,ha nem,akkor majd következőnek.ma pl pörkölt volt nokedlivel,a felét ette meg,utána meg egy pohár gyümölcspürét.
2011. nov. 11. 13:04
 6/6 anonim ***** válasza:
fiam is ezt csinálta.ő a vitacolant kapja,már kb 2 hónapja,és ugy néz ki hogy használt,mert többet eszik,meg nem válogat annyira.igaz még most is van hogy reggeli csak egy kakaó és délig egy falat kaja nem kell neki,de éhen nem hal.nasit nem eszik,egyedül csak a tejszeletet,más nem kell neki,azt is csak reggeli után.étvágytalanságra a béres cseppet,vagy a vitacolant szokták ajánlani.nekünk ha nem vállt volna be akkor a doki kért volna labort,h nem e vashiányos,és akkor kapott volna vasat.
2011. nov. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!