Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az 5 éves lányom alig 15 kg....

Az 5 éves lányom alig 15 kg. Eleven, jó kedvű, egész jól eszik. Kinek vannak ilyen problémái, és mit csinál?

Figyelt kérdés
Egyébként nincs bélférge. Nemsokára megyünk státuszra,és már előre rettegek mi lesz a mérlegelésnél.
2011. júl. 29. 09:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Felesleges pánikolnod. elérte az iskolaérettségi súlyhatárt.
2011. júl. 29. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 8 éves, 112 centi és 16 kiló. Rendszeresen járunk orvoshoz, semmi baja, egyszerűen ilyen a testalkata és kész.
2011. júl. 29. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Egy kicsit megnyugtató,hogy nem vagyok egyedül!:)
2011. júl. 29. 09:43
 4/10 anonim ***** válasza:

Az én 4 éves fiam 114 cm és 17 kg, most volt mandulaműtéte és 5 kilót fogyott, gondolhatod hogy néz ki 12 kilóval:(

Sajnos enni sem akar,így egy dekát sem szed magára, el vagyok keseredve.A Te lányod hozzánk képest vasgyúró:))

2011. júl. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem olyan vészes. Az én lányom is 5 éves, pár hete voltunk státuszon. Ő 18 kg. Volt egy másik kislány is, szintén 5 éves és 28 kg! Nem elírtam, tényleg annyi. Kis husika. Amiatt jobban aggódnék.
2011. júl. 29. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én lányom decemberbe lesz 5 éves és 14 kg. Rengeteget eszik, de ilyen a testalkata. Én is és az apja is ilyenek voltunk. Szerintem nincs semmi baj azzal, ha csak 15 kg :)
2011. júl. 29. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a sok vigasztalást,sokat segít! :)
2011. júl. 29. 10:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! És főleg ne tömd! ő ilyen, az a lényeg, hogy egészséges. Felnőttek között is óriási különbségek vannak magasságra is súlyra is, mégis normálisak vagyunk. Ne idegesítsd magad, és őt se (átragad...) Én akit ismerek ilyen pici lányt, az anyja mindig tömni próbálja. Nem eszi meg pl. ebédre a levest, de egy óra múlva viszi a chipset, csokis kekszet utána. Na ez nagy hülyeség.
2011. júl. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Mar sokan irtak, ez nekem is megnyugtato. :-)

Az en lanyom a 6 eves statuszon 17kg volt es 120cm...

Volt teljes kivizsgalason, es semmit nem talaltak. A nagycsoportos tanevben egy napot sem hianyzott, nem volt beteg. Mar nem aggodom. Most 6,5 eves, es 18,5kg-ig jutottunk. SZeptembertol iskola...Remelem birja erovel...

2011. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha a gyerekorvos javasolja, akkor nem kell évet halasztani a kicsi gyerekeknek, de van rá példa, hogy azt mondja, jobb, ha marad még 2 évet oviban, mert a suli megterhelő fizikailag is.

Ha mozgékony, erős, strapabíró, akkor mindegy, hogy hány kg, hány cm :)

2011. júl. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!