Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen fejtörőkkel-készség...

Milyen fejtörőkkel-készség fejlesztőkkel bővíthetném még az elképzeléseimet, egy elsős gyermek számára?

Figyelt kérdés
Lassan itt a karácsony, így arra gondoltam, hogy saját magam összeállítok egy ilyen A4-es "füzetet" ajándékba. Kifestőket gyűjtöttem össze, ami karácsonyos illetve még szeretnék ezek mellé valamit mellékelni. Találtam interneten összekötős játékokat is, de 85-ig kell összekötni a pontokat. Matematika tagozatos iskolába jár, szeret számolni, de nem biztos, hogy ő is addig el tud számolni, így lehet nem jó ötlet. Valaki segítene? Köszönöm a segítséget!
2011. nov. 7. 13:27
 1/4 anonim ***** válasza:

[link]

Ez a számolós szinezős a 10-es számkörben van. Igaz, hogy nem letölthető, de hasonlót te is tudsz készíteni. Veszel egy neked tetsző képet és az azonos színre színezhető részekbe azonos végeredményű képletet írsz.

Az összekötős is jó, szerintem 85-ig biztosan el tud már számolni egyesével egy elsős. Esetleg valami kivágható sablon, amit össze lehet ragasztani valami formává (mozgó kezű-lábú mikulás pl.)Itt az egyszerűtől a bonyolultig találsz egy párat: [link]

2011. nov. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2011. nov. 7. 15:14
 3/4 anonim ***** válasza:
Számolós színezőt le lehet tölteni a www.canadahun.com oldalról és még sok más hasonló feladatlapot is. Van betűsben, szorzósban, mértékegységesben is stb.
2011. nov. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2011. nov. 9. 09:58

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!