Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Más akinek szintén keveset...

Más akinek szintén keveset eszik babája?

Figyelt kérdés
2011. okt. 11. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:

12 hónapos, 11 hónaposan 10,43 kg volt.Most, az 1 éves státuszon 10,46 kg...szinte semmit sem hízott, mondjuk kijött 2 foga.De egy ideje már nagy kínlódás a kajálás...alig akar valamit enni!Reggel pl evett pár falat kiflit egy negyed szelet párizsival.Tízóraira egy fél banánt sem evett meg, ebédre semmit, végül kapott a reggeli bundáskenyérből, mert nem akartam éhen letenni.Uzsira szintén kb 2 falat korpás keksz, 5 szem szőlő, a vacsi mondjuk jó volt, 170 ml banános zabpehely....E mellett még szopizik napi 3x, de az már nem igazán tápláló...Ennél sokkal többet evett, mikor még jó volt az étvágya.

Te babád mennyi idős?

2011. okt. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
két éves koráig az én fiam is rossz evő volt,hiába adtam vitaminokat.aztán bölcsis lett,és a példa ragadós,szépen eszik.reggel itthon megissza a két deci tejitalát,egy óra múlva reggelizik a bölcsiben,megeszik 4-5 csík kenyeret,az ebédet is majdnem az egész adagot megeszi,uzsonnára is kenyér van,akkor is eszik 4-5 csíkot.aztán hazahozom,és még megeszik egy tejszeletet,vagy túró rudit vagy egy joghurtot,pudingot.aztán fél hétkor szépen megvacsorázik három virsli(magában,ketchuppal) vagy három tojásból rántotta vagy 250 gramm tejbegríz vagy két szelet toast kenyér majdnem egy doboz tejföllel,vagy májkrémes kenyér,mikor mi.szóval neki a közösség kellett.ja és nem egy debella,most is csak 11,4 kiló és 92 centi.ilyen az alkata,örökölte
2011. okt. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kislányom mindig is vékony volt, mindig rossz evő.

Talán-talán mostanában jobb az étvágya, de nem tudom, minek köszönhető.

Korábban nagyon válogatós volt, mostanában több új (számára új) ételt is elfogad, olyat is, amiket korábban nem.

1 évesen 8400 g volt, 2 évesen 12 kg, most 2,5 évesen 12,6 kg. Ez még átlagosnak, jónak is tűnik így, de elég magas, így bőven eloszlik rajta. Most 97 cm.


Én már nem aggódok az evésén, eleget aggódtam. Mostanában szépen eszeget, változatosabban is és ez őhozzá képest egy nagyszerű eredmény. :)

2011. okt. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
az én babám 5 hónapos lesz 13. án.700-800 ml-t eszik csak meg egy nap összesen.eddig volt 800,de mostanában a 700 at is nehéz elérni.ahoz hogy meglegyen álometetést csinálok 10 óra körül.
2011. okt. 11. 22:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!