Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Jól látom ezt az ovis/bölcsis...

Jól látom ezt az ovis/bölcsis beszoktatásnál?

Figyelt kérdés
Azoknál a gyerekeknél könnyebben megy a beszokás ahol anyuka elfogadja hogy mostantól ovis/bölcsis lesz a gyerek.Ahol anyuka nagy feneket kerit az egésznek,hogy úristen elválás,meg anyás a gyerek,ott hetekig,vagy akár hónapokig sírás van minden nap,anyuka is szenved,mert jajj szegény gyerek...rosszabb esetben inkább mégis otthon tartja.Nem kéne anyukának is "elengednie" a gyerekét?mármint agyban?mert igy csak azt vetíti a gyerek felé hogy ez milyen szörnyü dolog,és ezt érzi a gyerek is,és persze hogy nem akar elválni az anyjától.
2011. szept. 27. 12:40
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Én a kislányomat eddig minden gond nélkül szokatom be,pedig iszonyú anyás.(fél napra jár oviba egy hete)Mikor kijön a csoportból már sorolja is ,hogy ott akar aludni,meg holnap is jövünk ugye?Felkészítettük az ovira beszéltünk róla sokat olyan mesét olvastunk,ami az oviról szólt.óvonéni mosolyogva közli mintha mindig idejárt volna.Na ezzel szemben engem kell vígasztalni.Három évig együtt voltunk és most meg már nem velem tölti az egésznapot.Én nehezebben viselem.Megyek a múltkor érte szalad elém hat gyerek be nem áll a szájuk,az enyém rámnéz és megy tovább hát ezen is tudtam egy órát bőgni olyan rosszul esett.Tudom ez az élet rendje,én meg ilyen érzékeny vagyok.
2011. szept. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!