Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Közösségbe járó kisgyermeketek...

Közösségbe járó kisgyermeketeknek adtok valamilyen vitamint?

Figyelt kérdés
2011. szept. 26. 09:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Én multivitamin rágótablettát adok neki, plusz kúraszerűen alkalmazom a bronco vaxom port, ami immunerősítő. Szeptembertől ovis, így is elkapja a vírusfertőzéseket, de eddig enyhébb lefolyásúak, mint ami tavaly a bölcsiben volt.
2011. szept. 26. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is Broncho vaxom-ot adok.. mindjárt elszedjük a második 30 adagost. :) Két hét múlva kezdi az ovit. Meg amellé még Multi Kid gyerekvitamint kap. Hát kíváncsi vagyok.. amúgy nem beteges fajta, szerencsére.
2011. szept. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

október végén lesz 3éves a nagyobbik,most kezdte az ovit,ő Cebion 2x multi-t kap,mellé tervbe van C vitaminos rágótabletta

a kicsi 15hónapos ő béres csepp+cebion

2011. szept. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Béres-cseppet + extra adag C-vitamint és Echinacea-t kapnak a gyerekeim.
2011. szept. 26. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is Béres Cseppet és C vitamint adok 2éves bölcsis fiamnak.

2011. szept. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én csak C-vitamint adok. Szeptemberben kezdte az ovit, eddig nem kapott el semmit. Ősz végén, télen szoktam még oscillococciumot adni, influenza megelőzése gyanánt.
2011. szept. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Béres, Cvit. + probiotikum
2011. szept. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
akácméz reggel-este, béres csepp - c vitamin, mikrorostos prímbiotikum, echinacea. Tudom, elsőre túlzás, de mind természetes és mi két éven át elkaptunk mindent a bölcsiben. Most kezdte az ovit, szeretném, ha megerősödne. Az ilyen olyan rágós multivitaminok (nem bántás) nekünk semit nem értek. Azért fordultam a természetes dolgok felé.
2011. szept. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!