Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktad azt érezni, hogy a...

Szoktad azt érezni, hogy a használtan vett (kapott) ruhákban "topisan" néz ki a gyereked?

Figyelt kérdés

Csak én vagyok vajon ilyen "hü.lye"? Imádom, mikor új ruha van rajta (ma pld. egy Tescoban vett gyönyörű szabadidő ruhában volt, mindenki jól megnézte és többen is megdícsérték, milyen jól néz ki).. :)


Szoktam kapni is, és venni is használtan ruhákat, de mikor ráadom, egyből "rámtör" valami olyan érzés, hogy olyan kis idétlenül néz ki benne. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen ezzel? :((((


2011. szept. 25. 23:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, mindenkinek járt a zöld kéz :)


Pedig veszek használt ruhákat (és kapok is sokat barátoktól) és mégis sokkal jobban szeretem ráadni az általam vásárolt újakat.. még itthonra is.. :((( Ez biztos valami betegség lehet nálam, érdekeseket írtatok. :)


Köszönöm és szép napot mindenkinek! :)

2011. szept. 26. 10:23
 12/17 A kérdező kommentje:
És igen, valaki írta, hogy én sem szeretek használt ruhát felvenni, ez (sajnos) így igaz. :( Voltam már turiban, vettem is magamnak pár cuccot, de sosem voltak rajtam.. na jó, amig felpróbáltam itthon is... kb. addig. De kimenni az utcára pld. nem vettem fel soha egyiket se.
2011. szept. 26. 10:26
 13/17 anonim ***** válasza:

Hát nekem 2 éves múlt a fiam de kb.1 éve nem vettem neki semmi ruhát mert anyós imád turizni és jobbnál jobbat hoz a fiamra.Lehet az is benne van hogy mosott,vagy látszik rajta hogy használt ruhákat veszel,kapsz és azért érzed ezt az érzést.Anyósom olyan ruhákat hoz hogy a faluba nem győzik dicsérni a fiam hogy milyen csinos állandóan.Ők nem kérdik hol vettem én meg nem mondom magamtól hogy "köszi de turis ruha!"

Az hogy nem veszel turis ruhát fel arról csak annyit hogy én se gondoltam volna hogy felveszem.De nekem is hoz anyós ruhát és tele vagyok márkás:Nike,Puma,Persona sőt Mayo Chixes ruhákkal.Holott anyós az utolsó kettőről nem is halott soha csak tetszett neki és elhozta nekem.Soha nem volta még ilyen szép(és nem azért mert márkás)ruháim előtte boltból.

Turizásra fel csajok:)))))))))))

2011. szept. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

:)


Ok, köszi a biztatást! Lehet, h tényleg nem jó helyeken jártam eddig. :) De maga a keresgélés, turkálás amúgy örömmel tölt el! :))

2011. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Áhh.. a másik nevemmel vagyok bejelentkezve, de az utsó én vagyok, a kérdező! :))
2011. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

13:37 vok.

tök jó példa a mai nap is igaz szinte nekem turt ma rucikat nem a gyerekre de egy felnőtt is lehet topis:)

ma hozott 6 rucit 4 pulcsit 2 felsőt hogy éppen házfelújjítás alatt állunk és dolgozni vagy rohangálni jó lesz itt a faluba.Mikor megláttam.....áhh ebből csak a 2 felsőt fogom be(nem tetszik a mintája csak ezért mert szakadás folt nincs rajta)a 4 pulcsi álomszép.

az egészésrt fizetett 400ft-ot.

Nagyon ki kell fogni Angol turikat imádom de azok drágák sokszor:(

Keres kis turikat ott kncsekre lelsz.Igaz lesz olyan alkalom hogy üresen jösz ki de lesz mikor mosolygsz egészen hazáig hogy milyen olcsón szerezted be ezeket a gyöngyszemeket.:)

2011. szept. 26. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

A férjem szerint én turi függő vagyok :)

De inkább, mint mondjuk Nike függő:)

Szóval én nagyon-nagyon sok jó dolgot turizok. Nem egyszer mondták a bölcsiben, hogy anyuka nem sajnálja ezt a ruhát, mert ki fog szakadni, vagy foltos lesz. És amikor mondtam, hogy ez egy 200 Ft-os kis nadrág, vagy 100 Ft-os felső, akkor csak néztek, hogy nem is gondolták volna, hogy turis.

A férjemnek is egy csomó inget turiztun angol turiban, ami ugyan kicsit drágább, mint a kis turik, de még mindig 4 inget kaptunk egy kínai áráért és volt benne egyedi tervezésű (mint később kiderült) párizsi darab is.


Kislányomnak és sosem veszek új ruhát. Anyu szokott neki, de azt meg én sajnálom az oviban elhordani, de ő meg mondja, hogy úgyis kinövi adjam csak rá.

2011. szept. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!