Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szoktad azt érezni, hogy a...

Szoktad azt érezni, hogy a használtan vett (kapott) ruhákban "topisan" néz ki a gyereked?

Figyelt kérdés

Csak én vagyok vajon ilyen "hü.lye"? Imádom, mikor új ruha van rajta (ma pld. egy Tescoban vett gyönyörű szabadidő ruhában volt, mindenki jól megnézte és többen is megdícsérték, milyen jól néz ki).. :)


Szoktam kapni is, és venni is használtan ruhákat, de mikor ráadom, egyből "rámtör" valami olyan érzés, hogy olyan kis idétlenül néz ki benne. Csak én vagyok ilyen szerencsétlen ezzel? :((((


2011. szept. 25. 23:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem meg csak arról lehet inkább szó, hogy neked nem tetszenek azok a ruhák, amiket kaptok, nem a te ízlésed. Amiket veszel, azt nem tom. :( Nem jó a minőségük, vagy mi lehet a gond?
2011. szept. 26. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Veled van a gond, olyan vagy mint a nővérem sosem venne fel használt ruhát- kivéve az enyémet v barátnőjéét. Valószínűleg ez az irtózásod attól h nem tudod a ruha előéletét. Van ez így, nem baj, csak költséges :)
2011. szept. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

„Valószínűleg ez az irtózásod attól hogy nem tudod a ruha előéletét.“


Ez érdekes, mert nekem is van olyan érzésem, hogy az a ruha valahogy továbbra is kötődik az előző viselőjéhez.

2011. szept. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Te nem tudod elfogadni, hogy nem új ruha van a gyerkőcön.

Nekünk alig volt új ruhánk, én turiban vettem jobbnál jobbakat. Sosem éreztem, hogy a gyerek topis lenne. Persze nem szakadt, foltos, kinyúlott darabokat vettem!

Ha lesz kistesó nálatok, akkoris ezt fogod vajon érezni? Mert a mostani gyerkőcöd új ruhája a kistesónál már használtnak számít:)

2011. szept. 26. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

A kislányom 4 hónapos, és eddig szinte kizárólag másoktól használtan kapott ruhái vannak. Nagyon rugdalozó olyan, mintha vadiúj lenne, mert csak 1X hordták, na azokban egyáltalán nem érzem topisnak. Sőt! Gyönyörű kis ruhácskákat kaptunk így.

De igen, van köztük olyan, amit gyakrabban mostak, vagy nem egészen az én ízlésemnek megfelelő, azokban kicsit szerencsétlenül néz ki. De azokat a rugikat inkább csak otthonra hordjuk.

Alapvetően a használt ruhákkal nincs semmi gondom, csak az agyonhasználtakkal.

2011. szept. 26. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Sosem éreztem ilyet,hisz néha egy-egy turis ruha márkásabb,jobb,mint egy olcsóbb új ruci.
2011. szept. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem!

Anno a férjem borítékolta előre,hogy én leszek, aki mindenből újat fog venni. Én is így gondoltam. Hála Istennek, meg is tehetjük.

Aztán egyszer elmentem egy babás barátnőmhöz, akinek éppen akkor jöttek meg a neten rendelt használt, angol babaruhái. Komolyan mondom, kifogástalan állapotban voltak. Egymás mellé tettük egy új (pont Tesco-ban vett) rugit, meg egy használtat és nem lehetett megmondani,hogy használt.

Azóta én is rendeltem már innen, és kifogástalan állapotban vannak valóban a ruhák. Meg nem tömeg mint pl. a Tesco-s. Van egy-két darab,amit azóta sem láttam sehol!

2011. szept. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
utolso:priviben küldenél elérhetőséget honnan rendelted?
2011. szept. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó válaszoló! Megkérdezhetem, hogy honnan rendeled ezeket a ruhákat? Én is szívesen rendelnék ilyeneket.
2011. szept. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Igen szoktam...pedig nekem most már a harmadik babám van szóval el lehet képzelni hogy nem tudok mindig mindenből újat venni a két nagyobbnak se.

De én is ezt érzem hogy olyan fura rajtuk és nem vagyok elégedett pedig nem rossz helyen vásárolok használt ruhát se és én is 2 webáruházból is szoktam használtruhát venni.

Ráadásul ha használt ruha van rajtuk, mindig azt nézem, és egyből kiszúrom ha valahol bolyhosabb, mosottabb vagy van rajta vmi kicsi hiba is akár...

De ettől függetlenül SE veszek meg mindent újonnan mivel az egy vagyon lenne, tekintve milyen gyorsan kinőnek mindent.

Én úgy csinálom hogy pár "elmenőset" igenis veszek nekik újan (mondjuk H&M vagy C&A leárazáskor akár előre is méretet, vagy pl. Tom Tailorban is volt múltkor nagy leárazás 2400 volt egy farmer) az ovis bölcsis ruha meg a használtakból kerül ki, legalább nem én nézem egész nap így nem zavar:DD

Plusz az óvónők, gondozónők nyilván nem figyelnek mit művel a gyerekem a ruhájával és iszonyat koszosan, foltosan vagy kilyukadt ! naciban jön haza néha, örülök is hogy nem az újat tette tönkre.

Bocsánat, jó hosszú lettem.

2011. szept. 26. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!