Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Van tippetek, arra hogyan...

Van tippetek, arra hogyan szoktassam át a kisfiam a bilire, wc-re?

Figyelt kérdés
2,5 éves, kb 1 hónapja bilibe illetve wc-be pisil. Kakilni viszont csak pelusba hajlandó:( Van valami tuti tippetek? Hallottatok már ilyenről? Januárban kezdenénk az ovit:(
2011. szept. 21. 14:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanígy volt,illetve néha még most is van.A kisfiam szintén 2 és fél éves.Én nem erőltetek semmit sem.Te se görcsölj ezen,hamarosan a kaki is a wc-ben fog kikötni.Nálunk már pár napja szól,hogy jön a kaki,és akkor sietünk a wc-re.Ha véletlenül bemegy,az sem probléma,legközelebb sikerülni fog.Amikor kakilt együtt veszünk wc papírt,együtt húzzuk le a wc-t,és még köszön is a kakiknak...egyszóval hagyom,hogy mindent maga ütemében csináljon,és sikerélménye legyen.Hamarosan nálatok is sikerülni fog.A kaki dolognál mindig elhúzódik egy kicsit a szobatisztaság,de még sok idő van januárig.
2011. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok..és még kifelejtettem,hogy nagyon sok hasonló esetet hallottam már,és köztük volt(van)a kisfiam is.Szóval nyugi,sikerülni fog ez is nem sokára! :)
2011. szept. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lányom úgy kezdte az ovit, hogy a kaka még csak pelusba ment 2 hónapig. De mivel csak este kakilt így ez az ovi szempontjából mindegy volt.
2011. szept. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!