Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért vannak olyan szülők,...

Miért vannak olyan szülők, akik haggyják, hogy gyermekük időnként sört igyon?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 13:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
0%
ISTENEM, NEM MÉRGET ISZNAK AZ ILYEN GYEREKEK, GONDOLOM NEM ISZNAK ANNYIT, HOGY BÁRMI BAJUK LEGYEN. Senki nem írta milyen káros következménye lett a pár korty alkoholnak!!! Mondjuk én sem itatom a gyerekemet piával, de ha akarna egy kortyot, simán adnék neki, pedig egy éves. Az nem káros, amikor a gyerek pesti és kutyaszaros homokban játszik? Az nem káros hogy a strandon leül a padra bugyi nélkül? Az nem káros, hogy a nagyáruházakban a patkányok által összepisilt cuccokat segítik bepakolni a bevásárló kocsiba? Vagy éppen nem tanulnak meg köszönni? A meki nem káros? VAn egy mondás. "ami jól esik, az nem bánt" Lehet megkóstolja a sört és ízlik neki. Őszintén mennyi alkohol tartalma van? Egy gombóc lila vagy kék fagyiban mennyi E van??? Szóval a "káros" relatív. LEHET LEPONTOZNI. Egyébként itt az egyik válaszolónak. Nyugodtan beszélje be a gyereknek, hogy a cola káros, de hogy a suliban az összes zsebpénzén azt fog venni a gyerek, az tuti...
2009. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%
Reméllem minket örökölt,utállom a colát,hányingerem van tölle,de amugy jolnevelt és mindent megkap.Mint irtam megengedtem neki,hogy igyon ö nem akart.6 éves korig nem szabadna,szénsavas sem jó addig.
2009. ápr. 25. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

22:18-

Tényleg!!!! Ezek szerint mert "nem káros a sör" nyugodtan adjuk nekik. Hihetetlen hogy ezt írtad. Valóban nagyon sok káros dologgal találkozunk az életben, de miért tetőzném azzal hogy sört adjak neki. Ha szerinted kevés az alkohol tartalma hát tessék csak adjál neki, akkor viszont nem értem miért aggódsz a kutya szaros homokozótól? Én akkor sem adok a gyerekeimnek sört és más alkohol tartalmú piát sem. Amitől tudom megvédem és távol tartom őket a lehető legtöbb káros dologtól. Ez a dolgom, ezét vagyok az anyjuk, mint ahogy nem ülünk bugyi nélkül a strandon és nem járunk kutya szaros homokozóba. Nem tudom ez is saját tapasztalat? Hát egészségetekre.

2009. ápr. 26. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy saját tapasztalat, hanem azt, hogy szerintem nem gáz pár korty sör... és régen a pálinkás kenyér???? Mert dolgoznia kellett az asszonyoknak is, és hogy nyugton legyen a gyerek kapott... azok a gyerekek sem betegek, vagy valami. Mindegy, védd a gyerekeidet, természetes, hiszen mindenki mást lát károsnak a gyermekére nézve. Szerintem abszolút nem gáz egy pár korty sör, pedig nálunk soha nincs képzeld el kedves utolsó és tudod abszolút nincs alkohol, de van kecsketej, saját udvar ami a határra néz, bírkák, stb., letakart saját homokozó és csak a tengerbe fürdünk és igen, láttam olyan anyát aki meztelenül engedi a kislányának hogy leüljön egy padra (nekem fiaim vannak), de nem is tudom mit magyarázok én.... nem a tapasztalatokat kell leírni, csak a véleményeket, az enyém ez. Ha LENNE ITTHON SÖR, BÁR NINCS, MERT NEM ISZUNK, NEM HARAGUDNÉK, HA INNA EGY PÁR KORTYOT AZ EGYÉVES GYEREKEM. Nem is fog zugivó lenni a későbbiekben és nem fog titkolózva drogozni, mint akit burokban nevelnek.
2009. ápr. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!