Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért vannak olyan szülők,...

Miért vannak olyan szülők, akik haggyják, hogy gyermekük időnként sört igyon?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 24. 13:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
71%
sokféle szülő van. és mindenki mást enged meg gyermekének. mondjuk attól függ hány évesek a gyerekek.
2009. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
Nyilván úgy vannak vele, hogy a tiltás rosszabb. Engem is megkínált apukám 5-6 éves koromban párszor egy korty sörrel! Soha nem kaptam rá.. :)
2009. ápr. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
a gyerek 3 éves,de már rendszert csinál lassan belőle.
2009. ápr. 24. 13:31
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Nekünk annó nagyapa egy korty bort adott, mama pedig kis pohárkában kávét rengeteg tejszínhabbal. Semmi bajunk nem lett tőle. Ja, és még cukros kenyeret is kaptunk!
2009. ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
0%
ha nagyon eldurvul gyámügynek lehet jelenteni.
2009. ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%
1. vagyok. Az azért durva.. Egy korty, hogy lássa, tapasztalja, mi az..az ok.. De hogy rendszert.. beszélni kell az apjával! Még túl kicsi.
2009. ápr. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ennél felháborítóbb dolgot etetés-itatás terén nemigen tudok elképzelni. Jól megvan az a gyerek anélkül is, akkor meg miért? HOgy az illető felnőtt megmutassa, hogy ő milyen nagyvagány? Borzasztó.
2009. ápr. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

3 éves kisgyerek???

A felnőttek bohócot csinálnak belőle a saját kis egészsége rovására! Gondolom élvezik, hogy kortyolja a sört és nevetnek rajta. Nagyon vicces, én az ilyen marhákkal itatnék valami "hatásos" dolgot, hogy meglássuk, nevetnek-e azon is.

Sajnálom a kisfiút. Egész más, amikor már egy nagyobb, 8-10 év körüli kisgyereknek engedik, hogy "megnyalja a borospohár szélét" egyszer..., meg egész más ez az eset.

2009. ápr. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát ettől én is elégé ki szoktam akadni. A közelünkben is van egy család akik engedik a gyerekeknek a kávét és a sört. 5 és 8 évesek és sajnos a sógornőmék kislánya is gyakran iszik az apja söréből. Ők meg jót nevetnek rajta hogy milyen aranyos ahogy issza a sört. Szomorú a helyzet, de sajnos nekem nincs beleszólásom. Hogy miért teszik? Szerintem fogalmuk sincs róla mekkora hülyeséget csinálnak és hogy ártanak a gyereknek ezzel. Talán úgy gondolják hogy annak idején ők is kaptak az apjuktól és nem lett "semmi bajuk" . Ezek az emberek nem törődnek igazán a gyermekük egészségével és ennek a gyerek issza meg a levét.
2009. ápr. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is tapasztaltam ilyent és furcsáltam,de az ök bajuk.Én a fiamnak elmagyaráztam,hogy ez felnött szokás és szerintem megértette.6 éves szülinapján mondtam naki ihat egy kis colát,de nem ivott mert tudja hogy egészségtelen.Az 1 éves lányommal sincs még gond,de a colás üveggel sem fog szaladgálni.Vagy talán az,hogy othon mit lát? Mi a colát sem isszuk.
2009. ápr. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!