Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinek mekkora 28 hónapos...

Kinek mekkora 28 hónapos kisfia és hány kiló?

Figyelt kérdés
Ma megmértük a fiam és kicsit meglepődtem a súlyán, ezért kérdezek most erről.
2011. szept. 18. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Még csak 26 hónapos, de azért leírom, 13600g és 91cm.
2011. szept. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én fiam 2hónappal idősebb ...103cm és 18kg ..., de másfél hónapja voltunk dokinál, akkor 17,5kg volt
2011. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az én fiam 98 centi és 12750g.

1 éves státuszvizsgálaton 13 kiló volt.

2 éves státuszvizsgálaton is 13 kiló volt.

Egyszerűen nem hiszem el,hogy ennyire nem hízik semmit.Szépen eszik mindent változatosan.A bölcsibe se válogat mindent megeszik amit elé raknak.Semmi gond nincs a evésével már 8 hete.Előtte viszont nagyon nagyon keveseket evett és nagyon válogatós volt.Ezért sem értem,hogy hogy lehet, az hogy amikor alig evett valamit jó volt a súlya,most meg szinte állandóan eszik és még súlyban is kevesebb.Most voltunk dokinál a héten és ránézésre azt mondta a doki,hogy már 15 kiló biztos van a fiam....megmérni persze eszébe nem jutott volna.

Kicsit aggódom,hogy lehet gond van.Az tény,hogy egy percre se tud megülni a fiam,mindig ugrál, táncol,mászik, motorozik,biciklizik....

2011. szept. 18. 22:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok :) Szerintem nem kell aggódnod :) , hisz ők még amit megesznek le is ugrálják :D ha baj lenne azt tudnád :) Mivel jókedvű, virgonc szerintem nincs mitől félned :)
2011. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!