Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányom alig éri fel a...

Kislányom alig éri fel a kilincset, néha nem is sikerül, pedig egyedül végezné a wc-n a dolgát? Hogy kisebbítsem meg a magasságát a kilincsnek?

Figyelt kérdés
Van rá valami megoldás, vagy házilag kell valamit gyártani?
2011. szept. 18. 16:10
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én lányom odavitte a stokiját, felállt, kinyitotta, arrébbtette a stokit és ment be.
2011. szept. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

És be is zárta? Attól tartok ha tologatni kell neki valamit, az túl körülményes és nem akarja majd, vagyis nem zárja be. Vagy más későn, úgy értem:van két 13 hós ikerfiam, akiknek még nem lenne igazán jó ha beszabadulnának a wc-be, és épp őmiattuk van, hogy a lányomat néha nem tudom beengedni (szopiznak, stb. épp), és így bezárni sem az ajtót utána, másrészt meg ő már egyedül is akar menni.

Még csak 86 cm a csajszi, kötöttem már a kilincsre madzagot, de nem tudja így se bezárni.

Talán dróttal kéne próbálkoznom...?

2011. szept. 18. 16:26
 3/17 A kérdező kommentje:
Megpróbálom azért majd a fellépőt, bár nincs ilyenünk, de majd beszerzek valamit.
2011. szept. 18. 16:27
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is a fellépő vált be, de maga után sokszor nem csukja be...
2011. szept. 18. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok.

Ha a madzag nem jött be (ami nem meglepő), esetleg apuka ráapplikálhatna a kilics végére egy merev műanyagot. Most hirtelen egy homokozólapát/gereblye jutott eszembe. Azt jól meg lehet markolni, meg ha leesik a kilincsről és magára rántja, akkor sem lesz baja.

2011. szept. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

az a fontos h bemenni tudjon

ha nem sikerül becsukni akkor nem sikerül majd 2-3 hónap és menni fog neki addig meg a kis sámli vagy a fellépő h legalább pisilni tudjon :-)))

2011. szept. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Vennék egy kis sámlit, amire fel tud állni és ki tudja nyitni az ajtót. Van a kikában gumitalpú, csúszásgátlós is. 2-3000,- ft
2011. szept. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Ha nem lennének az ikrek, ok lenne ha néha nem csukja be, de ha véletlenül nem figyelek, és nyitva hagyja, a fiúk meg bemennek és belemásznak a wc-be, vagy kiisszák a bilit.....

Így is oda kell figyelni, eddig mindig szólt hogy pisilni kell, de most már önállósítja magát a csajszi, és nem is szól hogy volt wc-n, csak elintézi maga a dolgot.

Köszi a válaszokat!

2011. szept. 18. 20:17
 9/17 anonim ***** válasza:

Ajtórács esetleg? pl ilyen:

[link]

2011. szept. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is jó ötlet a homokozós gereblye.azt ragasszátok fel a kilincsre(akár szigetelő szalaggal),hogy a nyele lógjon lefele és a fogas része legyen a kilincsen.szerintem így ez elég jó kapaszkodó lenne, és talán becsukni is sikerül így.
2011. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!