Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen mesét nézzen egy 4,5...

Milyen mesét nézzen egy 4,5 éves kisfiú?

Figyelt kérdés
Van egy 2,5 éves kisöccse. Mi nem nézetünk mindenféle vad meséket velük, értem kardozós meg anime filmekre, pl a Minimaxon este az Animax meséire. Japán meg mindenféle vad meséket nem néznek. Viszont szereti a kedves meséket: Dóra a felfedező, Diego az állatmentő, Eperke, vagy épp megnézne egy Barbi mese változatot. Vannak lányos mesék, azt a Tieitek megnézhetik? Van a családban olyan akik szerint ne nézzen csajos meséket. Ti hogy vagytok ezzel?
2011. szept. 14. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam is megnézi az eperkét,vagy a fifit.Ő is szereti a dórát, a diegót,a roaryt.Szeretik a playhousos meséket (mickey egér,oso különleges ügynök,many mester,zümi,és a többi)A minimaxon szereti a timmy timot,azt már le is töltöttük neki,az a favorit,Vagy a t-rex expresz.Az animéket én nem engedem nézni neki,semmijen japán baromságot.egyedül,ami hétvégén megy a tv2.őn a kailan vagy mi,az a japán kislány,hasonló mint a dóra.De például megnézte már a szépség és a szörnyeteget is.Jó magamtól nem teszem be a dvd lejátszóba mondjuk a hamupipőkét,vagy a csipkerózsikát,de ha éppen adják a tv-ben akkor miért ne nézhetné.Fifi például van nekünk is dvd-n a fiam nagyon szereti.
2011. szept. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

mutasd meg neki a Franklin a teknőst pl.

Amúgy szerintem semmi rossz nincs abban, ha olyan mesét is megnéz, ami lányoknak való. Anno én is megnéztem a Tininindzsa harciteknőcöket, és mégsem lettem fiús :)

2011. szept. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia, szerintem jó lenne nekik a Chuggington, vagy Tűzoltó Sam, vagy Postás Pat,de nekünk az örök kedvenc a Repülő ház :)...
2011. szept. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ja és szerintem nincs lányoknak vagy fiúknak való mese, csak lányokról vagy fiukról szóló mese...
2011. szept. 14. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

A fiam nagyon szereti az Eperkét, de a Fifit már nem, bár régebben azt is nézte :)

A Szépség és a szörnyeteg és a Kis hableány is tetszett neki.

A Dóra az szerintem eleve nem olyan csajos, mint pl. az Eperke, ráadásul ő nadrágban is van :)))))

Amúgy a Toy Story a fiam kedvenc meséje :)

2011. szept. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Enyém mindig megmondja ha neki egy mese lányos 5 éves. Szereti a tom és jerry-t kisvakondot még mindíg, bogyó és babócát, vagy a mr beant.
2011. szept. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igaz ezek animék, de semmi vér nincs bennük.

Repülő ház (Igen, ez is az :)


Chi's Sweet Home (Chi, a cica elveszik, és egy család befogadja. A cica kalandjait meséli el a sorozat. Egy rész öt perces max)


Afro-Ken. Inkább belinkelem az ismertetőjét :)

[link]


Hello Kitty

Mila a szupersztár (Mondjuk ez már kicsit komolyabb mű, egy lány sorsát nézhetjük végig, ahogy híres röplabdássá válik)


Múmin: Ismertető és letöltés a linken belül

[link]


Csizmás kandúr (Régi anime, a cím magáért beszél :)

[link]

2011. szept. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.
2011. szept. 14. 21:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!