Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Minden kisgyerek az anyukáját...

Minden kisgyerek az anyukáját látja a legszebbnek? Nálatok hogy van/volt ez?

Figyelt kérdés
Csak nagyon érdekelne. Én emlékszem, mikor kislány voltam, úgy gondoltam, hogy nincs anyukámnál szebb nő a világon. És mikor volt a szépségkirálynő választás akkor is mindig azt gondoltam, hogy biztos anyukámat választják majd. :) (Nem tudtam, akkor még, hogy ez hogyan működik, azt hittem kiválasztják a legszebb lányt az országban.) Barátom is mondta, hogy kiskorában az anyukáját akarta feleségül venni. Ez miért van így a kisgyerekekkel?
2011. szept. 13. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk nem így volt, sőt. Volt olyan időszak, amikor kifejezetten szégyelltem, hogy picit ducibb az anyukám az osztálytársaim anyukáinál. Viszont arra mindig büszke voltam, hogy fiatal - volt :)


Azt egyébként olvastam (talán egy Ranschburg vagy egy Vekerdy könyvben?), hogy a fiúk "első felesége" az anyukájuk, mint ahogyan általában a lányok "első férje" az apukájuk. És ez így van jól.

2011. szept. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem is az anyukám volt a legszebb. :) Pedig anyum idősebb volt az átlagnál, (10 évvel), de iszonyatosan csinos volt, szép, nagyon adott magára, nagyon büszke voltam rá mindig, és vagyok most is. :))
2011. szept. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát az én 5 évesem már beszólt nekem egyszer. Mondtam neki,hogy "ne nézz ilyen csúnyán mert ronda leszel".Erre ő: "olyan csúnya leszek,mint te?" Rosszul esett,de azt mondtam,hogy igen. Azóta mondta már nekem,hogy én vagyok a legszebb. :)
2011. szept. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez normális, engem naponta feleségül akar venni a fiam (5 éves) :D :D és még azt is hozzá teszi, hogy majd apa lesz a gyerekünk :D
2011. szept. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Már 30-on túl vagyok,de még számomra anyukám a legszebb a korosztályában.
2011. szept. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az unokahúgom azt mondta az anyjának, hogy "anya, te mikor leszel olyan szép, mint keresztanya? (4 éves)
2011. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem most is az én anyukám a legszebb, pedig én már felnőttem :))))
2011. szept. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam ez elég fura volt... Anyukám a régi fotóin tényleg gyönyörű szép volt. De mire már nagyobbacskák lettünk, nagyon megkeseredett szegény, ez látszott is rajta ezért nem éreztem olyan szépnek, mint a többi gyerek anyukáját, és fájt is a szívem rendesen. Sőt, apukámhoz se akartam sose hozzámenni :) és a párom az ő szöges ellentéte majdnem mindenben.
2011. szept. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!