Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hasfájára mit adjak 28 hónapos...

Hasfájára mit adjak 28 hónapos kisfiamnak?

Figyelt kérdés

Ma úgy hoztam haza a bölcsiből,hogy hőemelkedése volt és egész délután fájlalta a hasát.És sokat sírt.Mondta a gondozónő,hogy nagyon fájlalta a hasát.Kakált is délelőtt de semmi gond nem volt a székletével.

Annyit mondott,hogy figyeljük a lázát és ennyit.

Hazafele jövet semmi baja nem volt a gyereknek ugyanúgy viselkedett mint szokott.Itthon sem volt semmi probléma egészen 18 óráig.Na akkor elkezdte fájlalni a hasát és onnantól sokat sírt.A hőemelkedése szépen megy lefele.

Már adtam neki normaflort.Csak ez nem hiszem,hogy a hasfájást elmulasztaná.Már szépen alszik?

Mit csináljak?Vigyem holnap el a körzeti orvoshoz, vagy várjak még egy napot hátha rendbe hozza a normaflor?

A bölcsibe azt mondták,hogy ha nem megy a láza feljebb és nem lesz hasmenése akkor nyugodtan vigyük holnap is reggel bölcsibe.


2011. szept. 12. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Bár már tárgytalan, de én elvinném dokihoz.
2011. szept. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Még nem tárgytalan.

Ma reggelre semmi baja nem volt.Se hőemelkedés se hasfájás.Teljesen jól volt.Egész nap jól volt a bölcsibe is se hőemelkedés se semmi.Szépen evett mindent aludt.Teljesen jó napja volt.Semmije nem fájt.mikor érte mentem akkor se volt semmi gond, hőemelkedés sem.

Most viszont megint hőemelkedés van mióta itthon vagyunk.Popsiba mérve 38.3 ebből még le kell vonni 0.5 őt.Nem igazán tudom,hogy adjak neki be lázcsillapítót vagy sem?Teljesen jól érzi magát most is akarna menni le motorozni.Már lezuhanyoztattam egy kicsit még a haját is bevizeztem de nem ment lejjebb a hője:(

2011. szept. 13. 17:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!