Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes őszi cipőt venni 1,5...

Érdemes őszi cipőt venni 1,5 évesnek? Ki tudja használni?

Figyelt kérdés
Az kb. csak 2 hónapig kell nem?Utána már úgy is bundás kell,tavaszra meg már kicsi lesz.Ikreim bent szandát hordanak,kint nem igazán szoktam letenni őket a földre ha hideg van.Első gyerekeim,és már annyi felesleges dolgot megvettünk,nem akarunk megint pórul járni.
2011. szept. 9. 13:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Igaz hogy nekem csak egyke a másfél évesem, de vele nem tudok úgy sehova elenni, hogy egy idő után ne kellejen kivennem. Én vettem ezért neki őszi cipőt, ki lehet fogni, leárazva jó minőségűt is!! És ha zártabbat veszel, akkor azt egészen a fagyokig tudjátok használni.
2011. szept. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Én úgy csináltam, amikor 1.5 évesek voltak az ikreim( pont ők is ősszel voltak ennyi idősek), hogy a szandált használtuk zoknival, harisnyával október közepéig, utána egy bélelt, tépőzáras zárt cipőben voltak télen kb márciusig.

Amit ekkor vettünk fél cipőt azt már ki tudták jobban használni ( mert 2 évesen kapták, lehetett egy picit nagyobbat venni, köv. ősszel is jő volt).

Szerintem Te is így csináld, csak okt közepe felé vegyél, de már olyat, mai télen is jó.

2011. szept. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Persze hogy kell.

És amikor kint 15 fok van és nyirkos az idő, nem elég a szandál+zokni. A talpáról fázik fel a leghamarabb a gyerek. Főleg ha lányok,nagyon sok gondot okozhatnak nekik még később a felfázások. De tényleg vannak nagyon jó akciók, vagy nézzél a teszveszen - vaterán. Én gyönyörű kislánycipőt vettem 1500-ért, ja totál bőr, és olyan mintha új lenne. Igaz van a lányomnak legalább 3 pár cipője ezen kívül, de ezt szoknyához vettem arra nem akartam ismét 6-8 ezret kiadni egy bőrcipőért

2011. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,nem akarok olyan anyának tünni,aki a gyerekein spórol,csak nem tudjuk eldönteni,hogy vegyünk-e már most egy zárt cipőt,vagy elég október elején egy melegebbet,ami egész télen jó lesz.Ikrekkel azért sokminden másabb,pld. nem szoktunk 3-4 órát sétálni,ahogy az egyik válaszoló írta.Ha egyedül megyek ki velük,és leteszem az egyiket,akkor a másik is le akar menni,és 2 után nem tudok szaladgálni,stb.Meglátom,hogy milyen idő lesz a következő napokba,és majd meglátjuk.
2011. szept. 10. 12:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!