Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes őszi cipőt venni 1,5...

Érdemes őszi cipőt venni 1,5 évesnek? Ki tudja használni?

Figyelt kérdés
Az kb. csak 2 hónapig kell nem?Utána már úgy is bundás kell,tavaszra meg már kicsi lesz.Ikreim bent szandát hordanak,kint nem igazán szoktam letenni őket a földre ha hideg van.Első gyerekeim,és már annyi felesleges dolgot megvettünk,nem akarunk megint pórul járni.
2011. szept. 9. 13:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nemhogy érdemes, szerintem muszáj. Októberben mégse viselhet se szandált se bundacipőt. Gondolom, már jár.
2011. szept. 9. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekünk muszáj őszi cipőt venni, mert lekérezkedik és rohan kint is. A szandálban hideg lenne, a bundás cipőben melege még ősszel, így mi veszünk őszi cipőcskét.
2011. szept. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kérdés, persze hogy kell. Játszótérre, sétálni nem mentek? Másfél éves már igényli a mozgást, nem furikázhatod foylton babakocsiban.
2011. szept. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem is kell.. vagy gumicsizma, ha nincsenek sokáig letéve. Az vízálló is, olcsóbb is, őszre kiváló :)
2011. szept. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Kell bizony... :)
2011. szept. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát szerintem egy másfél évesnek már muszály. Sőt még az egy évesnek is.Ha már járkál.Vegyél vaterán,vagy valami olcsóbbat.
2011. szept. 9. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
most már lehet, hogy járkálni is akarnak majd kinn a saját lábukon, vegyél olcsóbb cipőt, tudom, az sem két fillér két gyereknél. De valami kell a lábukra szept.-okt.-nov.-re. Nekem a most 3 évesem nem nőtte ki a 27-es szandálját, eddig 3 havonta kellett eggyel nagyobb méret!!
2011. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
valami félcipő/sportcsipő és gumicsizma
2011. szept. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

bocs, hogy megkérdezem, de hogy hagy nem teszed le a 1,5 éveseidet a földre? :O most nem igazán értem, a napi 3-4 órás sétát, játszóterezést, csavargást, vásárlást az öledben töltök?

mert ha nem, akkor muszáj venni őszi cipőt, most már az kell és míg nincs mínusz, addig kelleni is fog.

2011. szept. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nálunk még jó volt tavasszal a kicsit nagyobb méretben megvett őszi cipő.
2011. szept. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!