Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Leköpte a 2,5 éves kisfiú a...

Leköpte a 2,5 éves kisfiú a lányom, rászóltam, és engem is leköpött az 5 éves. Ezt hogy kéne lereagálni?

Figyelt kérdés
Rászóltam hogy ne köpködje a haverjával a 2 éves lányom a játszótéren, erre engem is leköpött! Szóltam neki hogy haggya abba, mert szólok az annyának, nem érdekelte, ott hagytam. Ti szólnátok az anyának hogy nevelje meg a fiát?
2011. szept. 7. 20:29
 1/10 anonim válasza:
92%
az anyja neked milyen barátnőd, vagy valami? de igen, én személy szerint szólnék
2011. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
még jó, aztán felképelném az anyját is meg az apját is, ha nem tetszene nekik. a BÜDÖSMINDENIT
2011. szept. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%
még jó,hogy szólnék.mi lesz késöbb ha már most ilyen neveletlen?
2011. szept. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
95%

Én visszaköptem volna.

De komolyan!


Aztán pedig megkerestem volna az anyját és kiosztottam volna.

2011. szept. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%

Azért óvatosan... Gondolhatod, hogy milyenek lehetnek a szülők!


Velünk a minap történt, hogy egy 6 év forma gyerek elment mellettünk és teljesen ok nélkül berugott a babakocsiba (amiben egyébként az 1 évesem csücsült). Anyum már nyitotta a száját, mire szóltam neki, hogy nézze csak kikkel van, inkább hagyja, mert belé is rugnak egyet a végén.

2011. szept. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
92%

Ugyan már. Komolyan valaki azt hiszi, hogy nem az volt? 1000-ből egy ilyen esetben nem az kb.


Én is toltam a gyereket a sétálóutcában és egy cigánylány majdnem a gyereket csapta arcba, de csak a kocsit érte, mert ezeket olyan nagy ívben próbálom kerülni ahogy csak lehet. Még szerencse. A férjem rászólt, azóta ha meglátnak az utcán utánam kiabálnak, hogy vigyázzak a gyerekemre. Bocs, hogy előítéletes vagyok.

2011. szept. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Magyar volt, csak köszönő viszonyba vagyok az annyával, ha beszéltem is vele, eddig csak a gyerekeit magasztalta dícsérte. Legközelebb majd megmondom neki, nevelje meg a gyerekét!
2011. szept. 8. 13:57
 8/10 anonim ***** válasza:
És tessék, magyar volt! Ennyi!..
2011. szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
43%
A felét nem hiszem el a rasszista rémmeséiteknek.
2011. szept. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
jól pofán verném. Anyjával együtt.
2012. jún. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!