Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Használtok gyermekeknek...

Használtok gyermekeknek elektromos fogkefét? Milyet mennyibe kerül? 4 és 6 éveseknek kell a készüléket is cserélgetni vagy csak a fejet?

Figyelt kérdés
2011. szept. 5. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi olyat használunk amit már nem lehet kapni. Egyébként 2500 forint volt és Braun, tölthető. Semmiképp nem akartunk elemest.Nálunk az egész család elektromos fogkefét használ, nem volt kérdés a gyerekek is.

És csak a fejet cseréljük.

2011. szept. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálunk családtag a fogorvos, és ajánlotta az elektromos fogkefét, azt mondta, nagyon jó tényleg, nem nyiszatolja szét az ínyét, mégis szuperül tisztít (bár még nem vettünk, egyelőre én magam vagyok az élő fogkefe :). Csak a fejet kell cserélni rajtuk. Az árak 3 ezertől a csillagos égig, ha veszek, valami középkategóriásat fogok.
2011. szept. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi Aldiban vettük, pont akciós volt a régebbi modell, mert jött új. Kemény 1800 Ft-ot fizettünk érte, és csak annyi a baja, hogy elemes, nem tölthető.


Csak a fejeket cseréljük, és nagyon jó, hogy a 3 évesem is tud vele úgy fogat mosni, hogy valóban tiszta lesz a foga a végére.

2011. szept. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi az oral-B nek a Braun elektr.fogkefét+ szájzuhany használjuk, 6an vagyunk, mindenki ezt használja, a 3 éves is. Szerintem jobb, 1x kell megvenni, igaz elég húzós, 30 körül van. De ez 3D és több fogorvos csak a 3 D-t ajánlja. A többi roncsolja a fogzománcot, ők mondták.
2011. szept. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szintén Oral-B 3D. A 20hónapos és az 5 évesem is ezt használja egyedül, csak a fejeket kell cserélgetni.
2011. szept. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!