Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislányomnak be van...

3 éves kislányomnak be van dugulva az orra, mindig felsír, nem tud aludni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 23:00
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

Az én lányom is kb. ennyi idős volt mikor ugyanígy volt.Már kiakarták venni a manduláit is,mikor elvittem egy allergológia vizsgálatra és akkor derült ki,hogy szó szerint szinte mindenre allergiás!Éjszaka majd meg fulladt,úgy kellett néha megráznom,hogy levegőt vegyen,mert csak csukott szájjal aldt.Ahogy elkezdte szedni az AERIUS-t kb. két nap múlva mintha elfújták volna az orrdugulást,azóta sincs,mert folyamatosan szedi.

Ennek már 4 éve,még jó,hogy nem hallgattam a hülye fül-orr-gégészre akik rögtön ki akarják kapkodni a mandulákat.Reggelente egyébként most is ő tüsszögéssel kezdi a napot ébredéskor.Vidd el feltétlenül allergia vizsgálatra!

2011. szept. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, az Aerius homeopátiás? Már mi is végig jártuk, tavaly, szerencsére nem mutattak ki semmit. Igaz ez nem jelenti azt, h most nem lenne az. De bízok benne, h nem mivel láza is volt.
2011. szept. 10. 19:59
 13/13 anonim válasza:
Az Aerius nem homeopátiás. Én is azt szedem és azt kell hogy mondjam nekem eddig az vált be a legjobban.
2011. szept. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!