Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves kislányomnak be van...

3 éves kislányomnak be van dugulva az orra, mindig felsír, nem tud aludni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
2011. szept. 4. 23:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Orrspray, orrszívó?
2011. szept. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nasivin orrcsepp, orrfújás/szívás. Párologtass folyamatosan a szobában, ha van valami mentolos kenőcsöd (baby luuf) akkor kend be a hátát, mellkasát.
2011. szept. 4. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy allergia!!Vidd el kivizsgáltatni szerintem.Ha nem akkor, meg lefekvés előtt ki kell neki alaposan tisztítani.Orrspray, orrszívó, vagy akár kamillával lehetne gőzölni is az arcát, mert az ki tisztít mindent.
2011. szept. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, még nem volt neki ilyen.
2011. szept. 4. 23:30
 5/13 anonim ***** válasza:
az előttem említetteken kívül én ilyenkor még párnát is teszek a feje alá (nem süppedőset, a fulladásveszély miatt), így sokkal könnyebben alszik. ugyanis előfordul, hogy közvetlenül spray-zés és orrszívás után, amint lefekszik, már nem kap levegőt. a párna ilyenkor segít egy idő után.
2011. szept. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Megfázás, allergia, megnagyobbodott orrmandula, ezek jutnak az eszembe.
2011. szept. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem allergiás, de tán a gyerekorvos többet tudna mondani, nem is értem, miért ide irogatsz ilyeneket, mikor úgyis tudod a választ!
2011. szept. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
100%
A gyógyszertárba tudsz venni sós tengervizet,elég drága,de nagyon jó avval befújod,vársz egy picit és kiszívod orrszívó porszívóval és tuti helyrejön!
2011. szept. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
a 09.07ei 20.07 válaszolónak üzenem h nagy t@hó, miért válaszol ha csak ilyen választ tud adni. Mint írtam, még nem volt neki ilyen. Miért jössz ilyen oldalakra?
2011. szept. 9. 08:21
 10/13 A kérdező kommentje:
S többieknek köszönöm szépen, a tengervíz is segített, és a magas párna is. :)
2011. szept. 9. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!