Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek 17hónapos lányommal?

Mit tegyek 17hónapos lányommal?

Figyelt kérdés
nagyon anyás,de evel már lassan megfolyt!!!! állandoan aszt akarja hogy vegyem fel,(13kg-os)cipeljem egész nap. (Állandóan a hajam birizgálja) ha nem veszem fel végeláthatattlanul sir! Pedig imádom, szeretem, nem vagyok egy elkényeztetö tipus. Elsö gyermek! Mit tegyek? ez elfog múlni?
2011. szept. 1. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Ajjaj, ne haragudj, de kellene egy kis szakirodalmat olvasnod.


Szeparációs szorongás:

[link]

2011. szept. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2011. szept. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne csinál semmit, egyszerüen vedd fel ahányszor csak kéri.Az enyém is ezt csinálja(18 honapós), majd elmulik.
2011. szept. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szerencsétlen gyerek mit csináljon?? Gondolom nem sokan mások vannak a közelében, jóhogy veled próbál kapcsolatot tartani....

Azért az engem is érdekelne, hogy hány éves vagy, és mennyire akartad ezt a gyereket?

2011. szept. 1. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
33. és nagyon akartam ezt a gyermeket!!csak hát mindent nem lehet ide irni mert nem férne ki az élet történetem!!
2011. szept. 1. 20:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm az elsö komentelö link-jét! :) Viszon olyanokra nem vagyok kiváncsi aki pálcát tör a fejem felet!! Ma reggel kiakdtam ....de ez van! iszont köszönöm a többi jó tanácsokat! :)
2011. szept. 1. 21:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Teljesen megértelek, szerintem mindenkinél időnként betelik a pohár, elszakad a cérna. Ez megint olyan, hogy túl kell élni ezt az időszakot. Nálunk szerencsére anyukámmal nagyon jól elvan, heti 1-2-szer találkozunk velük, akkor lazíthatok egy kicsit.
2011. szept. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!