Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csinálnátok a helyemben?...

Mit csinálnátok a helyemben? (bölcsi+költözés)

Figyelt kérdés

Szó nélkül felvették a 2 éves fiamat bölcsibe(5 perc sétára volt a lakástól),de elköltöztünk másik kerületbe és így kb. fél óra busszal,kétszer kell átszállni.Szerintetek fog működni a dolog?

Nem tudom,hogy helyi bölcsibe felvették volna-e.


2011. aug. 30. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg előbb a helyi bölcsiben, hogy át tudják-e venni! Ha ott már nincs hely, akkor mennie kell az utazásnak, mert gondolom azért irattad be, hogy dolgozni tudj.
2011. aug. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért ezzel a másik kerületes dologgal vigyázz, mert általában ellenőrzik, hogy valóban az adott kerületben laktok. Ha nem, akkor ki is tehetik a kisfiadat.

Érdeklődd meg mindenképpen az új bölcsit azért! MIndenféle szempontból jobb lenne...

2011. aug. 30. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
én nem rángatnám,max ha közel van a bölcsi a melóhelyhez.
2011. aug. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A gondozónők azt mondták ne szóljak a bölcsőde vezetőnek,mert ki rakja(csak kerületi lakost vehet fel)szóval "tudnak róla".


Persze megyek dolgozni.


Úgy hallottam,hogy túl jelentkezés van itt is.

2011. aug. 30. 14:17
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért kérdezz rá és ha ki akarják rakni a másik bölcsiből a gyereket, mondd, hogy rendben, de mivel biztosítottak neki a helyet, előtte beszélje meg az illetékes bölcsivel, hogy vegyék át!
2011. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!