Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Játszótéri "etikett": bemutatk...

Játszótéri "etikett": bemutatkozzunk, vagy nem kell?

Figyelt kérdés

Lakóparkban (kb 150-200 lakosú) lakunk (Bp.), ahol van egy zárt játszóterünk. Már eléggé összeszokott a közösség - mi az 1 éves kisfiammal mostanában kezdünk kijárni.

Eddig így direktben nem mutatkoztunk be, csak amikor beszélgetésbe elegyedtünk mással, kérdeztük a gyerekek nevét. Jó ez így vajon, vagy be kéne mutatkozni - nekem is?


Nem tudom, mert vannak "klikkek", akik ugye ismerik már egymást - ha most odamennék bemutatkozni, kicsit olyan furán, talán tolakodónak is tűnhet.

Vagy majd úgyis alakul minden a maga útján?


Ti hogy tennétek?


Köszi


2011. aug. 26. 07:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Én nem mutatkoznék be, csak köszönnék (távolról), aztán majd kialakul...
2011. aug. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tavaly nyáron kezdtük a játszóterezést. Nem mutatkoztam be, hanem mindig köszöntem, amikor bementem meg eljöttem.

Kb 1 hónap múlva már mindenkinek tudtam a nevét, ha másét nem, a gyerekét biztos. Ahogy álltok a csúszdánál, hintánál, előbb-utóbb úgyis elkezdtek majd beszélgetni, aztán majd úgyis meglátod, hogy kivel szeretsz együtt lenni.

2011. aug. 26. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy alakult, hogy akivel kicsit jobban összebarátkoztunk, netán telefonszámot cseréltünk, azzal "cseréltünk nevet" is. Amúgy a többieket illetően még a gyerekeket is keverem, nemhogy még az anyukákat is meg tudnám jegyezni.
2011. aug. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egy csomó játszótéri ismerősöm van, de a legtöbb esetben csak a gyerekek nevét tudom. Akivel viszont nagyon egy hullámhosszon vagyunk, és sokat is találkoztunk, bemutatkoztunk és telefonszámot is cseréltünk.
2011. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!