Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Bárányhimlő elleni oltás után...

Bárányhimlő elleni oltás után egy héttel, bőrpír és duzzanat az oltás helyén?

Figyelt kérdés
Nekem azt mondták semmilyen tünete nem lesz...
2011. aug. 22. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:
1,5 hete kapta meg a lányom a második oltóanyagot, de ilyet nem hallottam- nem tapasztaltam. Mutasd meg inkább az orvosnak.
2011. aug. 23. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Elmentünk orvoshoz, mert fura alakja lett a foltnak. A doki még nem látott ilyet...:(
2011. aug. 23. 20:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Hát ez érdekes! Akkor mit csinálj vele? Kell valahogy kezelni?

Reméljük a legjobbakat!

2011. aug. 24. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta, hogy 2nap múlva menjek vissza. Amúgy mára már alig látszik. Találtam egy oldalt, ahol azt írják előfordulhat, az oltás helyén pirosodás. Csak akkor azt nem értem a doki miért nem tud róla...
2011. aug. 24. 19:59
 5/7 anonim ***** válasza:

A mi gyerekorvosunk pl. azt találta furcsának, hogy a lányom 3 nappal az oltás után belázasodott. Azt mondta, hogy még ilyenről nem hallott. Mivel kevés volt itthon a lázcsillapító, a patikában viszont azt mondták, hogy ez biztos attól volt.

A fene sem tudja! Az a lényeg, hogy ne legyen semmi rossz mellékhatása, ill. ne kapják el a himlőt.

Jobbulást kívánok a csemetédnek!

(ha lesz kedved, megírod mire jártatok?)

2011. aug. 25. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia. Köszönöm a válaszod és az érdeklődést:)

Ma mentünk vissza a dokihoz, már szinte semmi nem látszik. Azt mondta, hogy biztos a szuri váltotta ki, és utána fog nézni, hogy a második oltással mi legyen.

2011. aug. 25. 19:33
 7/7 anonim ***** válasza:

Örülök neki, hogy nincs komolyabb baj!

Remélem(jük), hogy inkább neked legyen nagyobb izgalmad, mint a gyerkőcnek legyen baja!

2011. aug. 26. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!