Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen jellemzést írtatok a...

Milyen jellemzést írtatok a bölcsi kezdéskor a gyerekekről?

Figyelt kérdés
Kisfiam szeptemberben bölcsibe megy, és kértek egy átfogó jellemzést róla.(szokásai, mit szeret enni, hogyan alszik el stb...) Nagyjából tudom, hogy mit kellene írni, de nem szeretném, ha valamit kihagynék belőle.
2011. aug. 19. 15:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Szeret gyerekek közt lenni, de inkább el nézegeti őket, minthogy bekapcsolódjon a játékba. Szeret "olvasni", nem számít, hogy képeskönyv, vagy csak újság, szeret lapozgatni. Nagyon válogatós, a borsót, lencsét egyáltalán nem eszi meg, a rizst, krumplit minden formában szereti. Alváshoz a kis plüss macskát igényli, ha az mellette van, könnyen és gyorsan elalszik.


Valami ilyet írtam annak idején

2011. aug. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jaj nagyon jó, a lapozgatást már ki is hagytam volna belőle.Nagyon köszi, hasznos minden amit írtál.
2011. aug. 19. 15:39
 3/6 anonim ***** válasza:
szeret gyerekekkel játszani,nem félénk,kedves,dícsérgetős.nem verekedős.szeret könyvet olvasgatni,mesét hallgatni,kirakózni,gyurmázni,festeni.Ha valamit nem akar,akkor rá kell venni,kedvet csinálni nkei,és akkor megteszi.rossz evő,a káposztát,borsót,paprikát nem eszi meg.gyrosan elelvó,kis nyuszijával kizárólag csak vele alszik el.
2011. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

én még most fogom megírni,három hét múlva kezdi a fiam.először le fogom írni a napirendjét.aztán leírom,hogy nagyon érdeklődő,okos,nyitott gyerek.a gyerekeket nagyon szereti,játszik velük.viszont testi kontaktust nem szeret velük létesíteni,pl nem szereti,ha megfogják,megölelik,megpuszilják a gyerekek.imád játszóterezni,homokozni,csúszdázni,autózni,motorozni.bent a lakásban is szeret motorozni,de a legkedvesebb időtöltése a mondókázás,énekelés.

egyedül alszik el egy manó formájú valami társaságában,de nélküle is elalszik.

egyedül segítséggel eszik,ne egy nagy evő,nem nagy ivó.a zöldségeket nagyon szereti,kivéve kelkáposzta,zöldborsó.

2011. aug. 19. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ezeket írtam bele:

Gyerek és szülők neve, TAJ, lakcím, telefonszám

Orvosi anamnézis (fontosabb betegségek, kórházi tartózkodások, fertőző betegségek), ezek miatti különleges "bánásmód" (sajnos nálunk van ilyen)

Allergiák (nálunk szerencsére nincs)

Szobatisztasággal hogy állunk

Beszéddel hogy állunk

Étkezése jellemzői

Alvás, elalvás

Hogyan nyugtatható meg

Társas kapcsolatai milyen szinten vannak

Ha másra bíztuk, eddig hogy működött, volt-e gond

Általános jellemzés: mozgásigény, dackorszaki jelenségek és ezek kezelése, érdeklődési köre, játékának jellemzői, miben önálló

Kinek adhatják ki a szülein kívül, ezen személyek neve, címe, telefonszáma

2011. aug. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves válaszokat.

Mindannyian nagyon jó, és sok hasznos ötlet adtatok.

Most már csak ne izgulnék annyira a bölcsi kezdés előtt...:)

2011. aug. 20. 19:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!