Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Érdemes megpróbálni a Cebion...

Érdemes megpróbálni a Cebion Multi-t? Vagy valami mást inkább?

Figyelt kérdés
Ovis lányom nagyon gyakran beteg, 2 hét ovi után 1 hét otthol, és szinte mindig folyik az orra. 3 hónapja ovis, 7-szer volt eddig beteg. Szokott kapni multivitamint, de kipróbálnánk a Cebiont. Nektek bevállt?
2011. aug. 3. 10:48
 1/5 Timó320 válasza:
Nem rossz a Cebion, de nekünk igazán a Flavon Kids vált be. [link] Mióta azt szedi ( 3 éve tavasszal és ősszel 2-2 üveg) gyakorlatilag nem volt beteg. Az orra folyt többször is, de az nem betegség, és gyorsan helyrejött gőzöléssel: fél liter forrásban lévő vízhez 1 ek. kammillavirágzat, 1 kk. szódabikarbóna, és 1 kk. só. Valamint alvás alatt 5-5 percig infralámpázom az arcüregét.
2011. aug. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az én fiam is nagyon sűrűn volt beteg,bár ő még nem járt közösségbe,de elkapta az unokatesójától.én bonolact pro+kidet adok neki már négy hónapja és marslakócskák szirupot.három hónapja egyáltalán nem volt beteg,pedig az unokatesónak kétszer is volt orrfolyása,de nem kapta el,pedig ivott a poharából is
2011. aug. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én Cebion Multit adtam a lányomnak télen és tavasszal (januárban kezdte az ovit, november végén kezdte és kb. áprilisig itta). Nem volt sokszor beteg, nátha előfordult ugyan nála, de nem volt vészes. Viszont ő a 3. gyerekem, csomó betegségen túlvan már a tesók jóvoltából. A legnagyobbnak adhattam bármit, mindig beteg volt ovis korában, addig pedig talán csak egyszer kapott gyógyszert.

A Cebionban a több vitaminon kívül immunerősítő (inulin) is van, ezért választottam én ezt.

2011. aug. 3. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi Cebion Multi-t használunk már több, mint egy éve. Bár eddig nem járt állandó közösségbe, most szeptembertől lesz óvodás a kisfiam, kíváncsi leszek rá, hogy mennyire fog ellenállni az immunrendszere a betegségeknek.
2011. aug. 4. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm, kipróbáljuk, hátha beválik.

A Béres cseppen is gondolkoztam, de álitolag keserű.

2011. aug. 4. 21:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!