Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Néha úgy érzem, nem bírom...

Néha úgy érzem, nem bírom tovább, ki akarok szállni. Van más is így ezzel?

Figyelt kérdés
A kisfiam 14 hónapos, nagyon szeretem, de olyan jó lenne néha "szabadnapot" kivenni, pihenni, nem mindig őt lesni, nem csinál-e bajt éppen. Volt más is így ezzel? Mi volt a megoldás? Vagy elmúlt magától? Tudom, hogy örülnöm kéne, hogy itthon lehetek, nem kell dolgoznom, de néha jobb lenne, ha szabadabban elmehetnék itthonról.
2011. júl. 29. 20:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%
Az én és férjem szülei nagyon messze élnek. Igy én mamáktól való nyaralástól mamákig való nyaralásig élek.... Sokszor már alig várom, hogy menjen egy hétre és magam lehetek. Főleg most, hogy 32 hetes vagyok és jön a második....
2011. júl. 30. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Pontosan így vagyok én is. Mivel messze laknak a nagyszülők, nincs kire hagyni, így nem változik semmi. Időről-időre kiakadok, aztán helyrejövök, aztán megint kiakadok... hullámhegyek és völgyek tarkítják egymást, közben meg lelkiismeret furdalásom van, hogy nem mindig vagyok türelmes anyja a fiamnak :-(
2011. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, a megértő, bíztató szavakat. Sajnos a férjem alig segít, hiszen én vagyok gyeden, nem dolgozom úgy mint ő, ezért szerinte nekem kell a gyerekkel és házimunkával kapcsolatban minden megoldanom, miért is segítene ő benne. Kicsit kivagyok most, de majd biztos túljutok ezen.
2011. júl. 30. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!