Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2-3 év körüli Gyermekedet...

2-3 év körüli Gyermekedet hogyan altatod este főleg? Szobatisztasággal hogy álltok?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert eddig soha nem aludt nélkülem, mindig engem akar/t. Próbáltam én már annyi mindent, de hiába. Apukájával el-el alszik ugyan, de nagyon ritkán. Ráadásul egy szobában vagyunk, az ágya mellettem van, de hiába, mellettem érzi magát biztonságban, együtt alszunk el, persze van amikor magától bemegy az ágyába.

Mert vannak Anyukák, akik beleteszik az ágyba, és utána el is alszik a gyerkőc. Főleg azok tanácsát kérném, akik egy szobában vannak Velük! Nem tudjuk megoldani (egyenlőre), hogy külön szobában aludjon, de most már szerintem késő is lenne. Várom a válaszokat!

A másik kérdéssel kapcsolatban --> Bilire nem hajlandó ráülni, wc szűkítőre már sikerült, de semmi nem történt, viszont kint meglocsoltuk 3x a virágokat! Hiába próbálom rábeszélni, hogy most már hagyja el a pelust, pisiljen a wc-be, ne a pelusba, vagy a bugyiba. Mit tegyek? Januárban ovi, és félek, hogy addigra nem lesz még szobatiszta...


2011. júl. 28. 22:09
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Pont 1 hónap telt el, mióta írtam. Azóta nagyon sokat változott a helyzet! Már csak akkor van pelus amikor alszik, persze ez így volt idáig is, na de a kaki sem megy már a pelusba, hanem minden a Wc-be!!! Kb 1 hete kakil a wc-be is!De csak reggelre van pisi a pelusba több, napközben alvásnál gyakran száraz marad! Nagyon jól halad a Drágám! :)
2011. szept. 29. 14:15
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok!!

:-)

2011. szept. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! :) Ma pl. 2x kakilt a wc-be! <3 Olyan ügyes! És büszke! :))))
2011. szept. 29. 20:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!