Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan mentek oviba a nagyért,...

Hogyan mentek oviba a nagyért, ha van egy 2 hónapos babátok?

Figyelt kérdés
Úgy értem, mivel? Babakocsival, hordozóval, kenguruval... stb ? Ha emeletre kell mennem a lányomért, addig mit csinálok a babával????
2011. júl. 25. 16:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Babakocsi, esetleg kengurú ha jó az idő. Mivel sehol sem hagyom a babát sose, így kiveszem a babakocsiból és viszem magammal, ahova nem tudok bemenni babakocsival.
2011. júl. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
De a babahordozó is megoldás lehet ha rá lehet tenni a babakocsitra
2011. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nálunk is emeleten van a lányomék csoportja.Én úgy oldottam meg, hogy eleinte kendőt használtam.Így ha elaludt a pici nem volt gond. Amikor meg már nagyobbacska lett akkor babakocsival mentünk, amit lent hagytam.
2011. júl. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi :) Igazából még nem tudom elképzelni, hogyan tudom majd az ölemben a picit tartani, amíg elvileg fel kellene a nagyot öltöztetnem, összepakolni stb...
2011. júl. 25. 16:58
 5/10 anonim ***** válasza:
Én a cipőhúzásnál voltam néha kicsit bajba a kendővel, hála amúgy a lánykám egy-két esetet leszámítva nagyon ügyi volt az öltözködésnél.Na meg még a puszilkodás volt egy kicsit gond reggel, de belefért.
2011. júl. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hordozós babakocsi, a hordozót a kezedben felviheted. VAgy kenguru, kendő.
2011. júl. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Egy ovis már egyedül öltözik, nem...??? Szóval és félkézzel segíts neki
2011. júl. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálunk a dadus nénik segítettek öltözni. Vagy a kicsit dajkálták addig (nagyon szívesen), vagy a nagyot öltöztették.

Egyébként a hordozókendő jó megoldás lehet, marad két szabad kezed, miközben a babád is jó helyen van. Nézz utána!

2011. júl. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mei tai-ban vittem a kicsit, így oda is tudtam menni, ahol a babakocsi nem fért volna el, és volt szabad kezem, hogy öltöztessem a nagyobbat.
2011. júl. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En ugy csinaltam, hogy a pici alvasidejeben mentem az oviba a nagyert. Mire leertunk el is aludt, igy lent hagytam a babakocsiban, szoltam a gazdasagisnak, akinek a folyoson volt az irodaja, hogy nezzen ra. A naggyal meg igyekeztunk, ahogy tudtunk, hogy minel hamarabb induljunk.

Kesobb, mikor mar csak ebed utan aludt, akkor mar vittem fel magammal, de addigra mar udott ulni, igy leultettem magam melle a foldre.

Hidd el, te is rajossz majd, hogyan a legjobb nektek.

2011. júl. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!