Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Iszonyatosan bosszantó dolog....

Iszonyatosan bosszantó dolog. Te mit tettél volna helyemben?

Figyelt kérdés
1,5 éves gyerekem egy 25 év körüli párt nézett, én háttal álltam neki. Amikor megfordultam,a lány épp azzal 'szórakoztatta' (?) lányom, mintha épp szájjal lekönnyítette (bocsánat a kifejezésért!!) a pasiját.
2011. júl. 22. 12:56
 1/10 anonim ***** válasza:
?????????
2011. júl. 22. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom! Elég komolytalanok lehettek. Én biztosan rájuk szóltam volna, hogy ezt talán nem itt és nem a gyerek elött kellene. Találjanak más szórakozást.

Nem vagyok prüd abszolút, de mindennek van határa...

Pedig én is fiatal vagyok.


23/N, egy kislány anyukája

2011. júl. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kimaradt a történetből a : volna.Mert természetesen nem történt meg, csak imitálta a lány.
2011. júl. 22. 13:00
 4/10 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Akkor sem ilyennel kellene szórakozni. Nem is értem, mert a gyerek úgysem tudja mi az, hiába mutogat.

Mondom, komolytalanok.

2011. júl. 22. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor is.Én is szóltam volna.Ez nem való az utcára,még ha csak imitálja is.Otthon a szobában kell ezt csinálni,mikor nem látja senki.Én is 25 vagyok,de eszembe nem jutna a gyerekem előtt csinálni.


Egy 22 hós fiú anyukája

2011. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szóltam volna, mert az ilyenek agyilag úgysem fogják fel. Bunkók. Gyorsan elhozom onnan a gyereket és kész.
2011. júl. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
én meg nem csináltam volna semmit. a gyerek valószínűleg jobban fennakadt volna azon, hogy te mérges vagy, mint azon amit látott. valószínűleg fogalma sincs róla hogy amit a csaj csinált az megbotránkoztató, és nem is fog rá sokáig emlékezni. de ha te elkezdesz patáliázni, akkor jobban megmaradt volna benne.
2011. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ja hát az utolsó hsz-ban lehet vmi. valszleg azért szóvá tettem volna. értelmileg egészségesek ezek az emberek, hogy 25 évesen ezen a szinten vannak?
2011. júl. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Elég hirtelen ember vagyok. Ezúttal viszont igyekeztem higgadt maradni, de legszívesebben leordítottam volna a fejét.A legjobban az bosszantott, hogy attól hogy a gyerek még csak 1,5 éves, ő is egy ember. Nem kell hülyére venni!!! Kézenfogtam a kicsit és elhúztam onnan. Sajnos a jelentet a szomszéd gyereke és nője rendezte. És még csak nem is az utcán.
2011. júl. 22. 13:42
 10/10 anonim ***** válasza:

Először én is azt írtam volna, hogy sajnos az ilyen primitív suttyókkal úgysem lehet mit kezdeni, felesleges rájuk szólni,mert fel nem fogják.

De aztán láttam a kommentben, hogy a szomszéd kölykéről van szó... hát, így már lehet, hogy én nem állnám meg, hogy ne "árulkodjak" a szülőnek... Valószínűleg igen nyomatékosan megkérném, hogy tartsa távol a kisgyerektől a moderálatlan párocskát, és adjon nekik leckét a KULTÚRÁLT emberi együttélés alapvető szabályairól...

A csajjal meg a legközelebbi találkozáskor közölném, hogy ha még egyszer rá mer nézni a gyerekre, a használt pelenkával "rúzsozom" körbe a csábos ajkait...

2011. júl. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!