Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Gyakorló szobatisztával hogy...

Gyakorló szobatisztával hogy oldjátok meg ha mentek valahova ahol nincs vagy piszkos a wc, és nem tud a szabadban pisilni?

Figyelt kérdés

Kislányom gyakorló szobatiszta.

Egyik napról a másikra lett az,és bár úgy tűnik hogy maximálisan megy neki, ha olyan helyre megyünk ahol nem tudom megpisiltetni a szabadban vagy nem tudok bilit vinni,akkor pelust adok rá.


Így volt ez ma is.

Egy bevásárló központban volt dolgunk.

Bementünk egy üzletbe, és szól,hoyg pisilni kell.

Mondta,hoyg a pelusba nem akar,menjünk vécére.


Tulajdon képpen örültem neki, a feladat csak az volt hoyg sos wc-t találjunk.

De amint bementem vele,majd el hánytam magam.

Ráültetni esélyem sem volt, akkor sem lett volna ha van nálam valami amivel letakartom vagy lefertőtlenítem,mert nem volt ülőke!!!!!

Így hát fogtam őt mintha a fűbe pisilne,de a kezem és a ruhája is olyan lett...


2011. júl. 18. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát azért kicsit ügyesebbnek kellene lenned, nem olyan nehéz megtartani helyesen egy gyereket... Egyébként párszáz forintért lehet kapni papírbilit, nem is foglal nagy helyet, tegyél a táskádba és gond megoldva
2011. júl. 18. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen,persze valószínűleg még nekem is bele kell jönnöm az új helyzetbe...tulajdonképpen ez volt az első ilyen...


Köszi a választ!

2011. júl. 18. 16:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél papír wc ülőkét.... legyen nálad mnidig kéztőrlő.. stb.. gondold végig nem lesz gond.
2011. júl. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

papirbilit hordok magammal. Összecsukva akkora mint a napszemüveg tokom. utána meg eldobod :-D

Amúgy az első időben mi a nagy bilit hordtuk magunkkal :-P

2011. júl. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is így szoktam, úgy megfogom, hogy ne érjen a vécéhez. Van papírbilink, dm-ben vettem 400 ft-ért, de arra nem ül rá, valamiért nem tetszik neki :(

Ügyesebben fogd, úgy nem lesztek pisisek.

2011. júl. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jól tetted, hogy ilyen wc-re nem ültetted rá.
2011. júl. 19. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!