Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves fiamat altathatom...

Két éves fiamat altathatom rövidújjú badyba+vékony hálozsákba? Férjem szerint kell a hosszú újjú éjjelre.

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 10:40
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Na az én férjem meg pont az ellentéte a tiédnek.Ha én nem lennék,akkor ő még télen is egy szál pólót adna a gyerekre.

De ilyen melegbe már tényleg sok az a cucc amit rá akar adni a gyerekre a férjed.

A mi fiúnk most 26 hónapos és egy nagyon vékony pólóba és pelusba alszik, és én sem takarom be.Még így is teljesen le van főve.Most a szobájába jelenleg 28 fok van.

2011. júl. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
rövidujjú polo+ pelus és még melege volt
2011. júl. 11. 08:28
 13/13 anonim ***** válasza:

23:24-es válaszoló voltam.

Igen egy rövid ujjú póló és egy pelenka volt a fiamon,és az ablak is nyitva volt egész este és így is nagyon melege volt szegénynek.

Ma is egész nap folyik róla a víz pedig egy szál pelusba van.

2011. júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!