Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Két éves fiamat altathatom...

Két éves fiamat altathatom rövidújjú badyba+vékony hálozsákba? Férjem szerint kell a hosszú újjú éjjelre.

Figyelt kérdés
2011. júl. 9. 10:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim születésétől fogva nyáron egy bodyban alszanak. Vagy napozóban. Soha még csak hálózsákot sem adok rájuk. Maximum egy vékony pelussal takarom be őket.

Úgyhogy szoktatás kérdése, mert mi sem alszunk másban, de én nem öltöztetem be őket, mintha Szibériában lennénk 30 fokban. Mert van annyi a szobában annak ellenére, hogy nyitva van az ablak egész éjjel.

2011. júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

mindkét fiam (1 és 2évesek) rövid ujjú pizsamába rövidnadrággal alszanak nyáron

ősszel-télen hosszú ujjú pizsama hosszú nadrággal

2011. júl. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Hány fok van a lakásban, mert ez fontos! Nálunk igen meleg van, a 3 éves lányom egy spagettipántos felsőben és pelusban alszik (éjjel még nem szobatiszta).
2011. júl. 9. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
minimum24-25 fok van,söt még több is sokszor
2011. júl. 9. 12:51
 5/13 anonim ***** válasza:
Észre fogod venni, ha melege van abban, amit ráadtál, vagy ha fázik, azt is, nem?
2011. júl. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az én 21 hónapos fiam egy pólóban és egy pelusban alszik és nem takarom be, mert nincs értelme, nagyon meleg van.
2011. júl. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha 25 fok felett, akkor nehogy hosszú ujjúban altassátok! Elég egy rövid ujjú body vagy póló!
2011. júl. 9. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Szerintem a hálózsák is sok ilyenkor!
2011. júl. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha hűvösebb az éjszaka, akkor hosszú ujjúban,ha meleg, akkor rövid ujjúban altatom a kisfiamat. Hálózsákot talán 1-2 hónaposan adtam rá. Most már pamut pizsamanadrágot használunk, de ebben a melegben ez sem jellemző.
2011. júl. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Kisfiam 21 hónapos, és hálózsákmániás. Őszinte bánatomra. :( Mert anélkül aludni sem tudott... két éjszakával ezelőttig. Szerintem már neki sem volt kényelmes a hálózsák, pedig egy totál vékony, egy szál bodynak megfelelő anyagút adtam rá, alatta egy rövid ujjú body volt. Most már 25 fok van bent a szobájában, és két éjszakával ezelőtt kipróbáltam a napozót, hogy abban alszik (tudod, az a rövid ujjú és rövid gatyás egyben pizsiszerű pamut ruci). Adtam neki egy vékony, nagy méretű tetra pelenkát, hogy azzal be tudjon takarózni, ha kell neki. De nem kellett, az egy szál ruciban totál jól érezte magát, egy hang nélkül aludt.

Nehogy ráadj már hosszú ujjút, mert szerencsétlen le fog főni! Pláne arra még rá a hálózsák... a férjed szerintem ezt eléggé benézte. Próbáljon meg ő ennyi ruhában aludni, kíváncsi lennék, mit szólna.

2011. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!