Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan mondjátok a gyereketek...

Hogyan mondjátok a gyereketek korát, mikor kérdezik?

Figyelt kérdés

1 éves koráig hónapokban mondtam, aztán úgy hogy 1 éves és 1 hónapos. Most már nem tudom, hogy egyszerűbb és mindenki számára érthető. Decemberben lesz 3 éves, vagy 2,5 éves múlt 1 hónapja, vagy 31 hónapos.

Van aki nem tud utánnaszámolni. mikor a kislányom 10 hónapos volt, mondtam, hogy 10 hónapos múlt, mire visszakérdeztek, hogy akkor már 1 éves???


2011. jún. 29. 13:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
3 éves múlt. Kb. másfél éves koráig mondtam hónapokban, mert emlékszem még olyanra, hogy 16 hónapost mondtam. Azóta másfél éves múlt, kettő lesz, kettő múlt stb.....
2011. jún. 29. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Az enyém március 8-án volt 2 éves

jelenleg ezeket mondom

-27 hónapos

-2 éves múlt

2 éves volt márciusban

A párom egyszerűen azt mondja 2 éves, neki már bonyolult lenne többi-))))))))

2011. jún. 29. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én fiam szeptemberben lesz 2. Én így mondom egy ideje, mert őszintén szólva egy idő után már magam sem tudtam, hogy hány hónapos... És ha valaki erre azt mondja, hogy 2 éves, azért kijavítom, hogy nincs még 2. Mert ennyi idősen ez még azért igenis számít. :-)
2011. jún. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nálunk ez úgy volt,hogy 1 éves kora után 1éves,1,5 éves,2 éves. A nagyobb mutatta 2 évesen,hogy 2. 3 éves kora óta pedig mondja ha kérdezik,és ha engem kérdeznek,akkor én is a betöltött évet mondom. A többihez-hogy mikor töltötte,meg nincs közük. Akik ismernek,azok tudják,akik meg nem,azokat meg miért érdekelné?


Üdv:2gyerkőcös

2011. jún. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

1 évesig mondtam a hónapot.

Most mindig azt mondom amihez közelebb van.

Pl kislányom augusztusba lesz 3 éves.Tehát 3 éves.

Fiam szeptemb-be lesz 1 éves, de őt még 10 hósnak mondom.

2011. jún. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Koszonom a sok valaszt.

Akkor nagyjabol mindenki ugyan ugy mondja, marmint mi kisgyerekes anyukak. Akinek meg nincs a kornyezeteben kisgyerek, annak nagyon le kell egyszerusiteni.

Mindenkit felpontoztam!!!

2011. jún. 30. 13:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!