Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiúknál meddig várnak hogy...

Kisfiúknál meddig várnak hogy megoldódjanak a fütyigondok, pl. letapadás esetén? Hogyan kezelik?

Figyelt kérdés
2011. jún. 27. 09:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Kezelhetik kenőccsel, gombos szondával, felrángatással, a kenőcs kivételével mind nagyon fájdalmas.

Ha nincs vele probléma 5 éves korig nyugodtan lehet várni a letapadással, nem kell bántani, piszkálni, húzgálni. A fehér váladék nem jelent gyulladást, a gyulladás vörös és duzzadt, könnyen felismerhető.

2011. jún. 27. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az hogy meddig lehet várni vele nem tudom, de leírom a mi esetünket.

Először 2 évesen műtötték ezzel a fiamat, akkor egy darabig okésan működött, de ismét letapadt, így a második műtétre 5 éves korában került sor. Mindkét esetet megelőzően körbe informálódtam, hogy akkor kell vagy nem kell huzogatni, de egyértelmű választ sehonnan nem kaptam. A második eset előtt az orvos azt mondta nem kell vele foglalkozni, majd magától megoldódik, de mivel egy kis köldöksérv is volt,ezért egyidejűleg a letapadást megszűntetését is megoldották.

Telt, múlt az idő a probléma előjött ismét, annak ellenére, hogy rendesen ápolva és stb volt. 11-12 évesen újra tervbe vettük a műtétet, de hirtelen magától szép lassan el kezdett oldódni. Fokozatosan megszűnt a probléma és most félév elteltével mondhatom, mint ha nem is lett volna.

2011. jún. 27. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!