Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mért baj az, hogy a 2,5 éves...

Mért baj az, hogy a 2,5 éves kislányomnak nem gyerekdalokat tanítok, hanem Quimbyt meg egyéb jó számokat?

Figyelt kérdés
Barátnőimtől hatalmas fejmosást kaptam ezért. Tényleg ennyire borzalmas ez? Majd az oviban megtanulja ezeket a "kötelező gyerekdalokat".
2011. jún. 24. 19:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
53%

Az első oldalról vagyok a 2. válaszadó,a "2 gyerkőcös".

Rátaláltam a nyáron a Blues Company csúnya vagyok c.számára. .. Azóta,ha mondom,hogy "kapcsol anya zenét" akkor a 2 évesem rögtön teli vigyorral mondja,hogy "csúnya vagyok!!!!" Imádja és a refrént kívülről fújja! :-D Nagyon cuki! - persze mellette még ugyan úgy szereti a mondókákat,az egyszerűbb énekeket- hinta palinta,cirmos cica haj,csip-csip csóka... stb. énekelni,mint a Csúnya vagyok-ot. :-D

Van ízlése! :-D Csak az anyjáé ez a lány!!


Üdv: azóta 3 gyerkőcös anyuka :-D

2011. okt. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:
Szia én egy 14 éves lány vagyok,velem is annak idén Quimbyt,Kispált hallgattak anyumék,és azóta is imádom :) legalább jó ízlése lesz a kicsinek :)
2012. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!