Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Szeptember végétől kisfiam...

Szeptember végétől kisfiam bölcsibe megy, ki milyen cipőcskét ajánlana bentre és kintre?

Figyelt kérdés

Úgy gondoltam, hogy bentre egy hátul zárt, jól tartó, két csatos, felül tépőzáras bőr szandit vennék.

Vagy talán jó lenne egy gumitalpú tornacipőcske is?

A kintinél eléggé tanácstalan vagyok, mivel ősszel kezdjük a bölcsit, és akkor venni kellene még egyet amiben az utcán

járna. Így akkor már 3 pár cipőt is vennem kell addigra.Vagy esetleg amiben kint lenne, abban haza is lehetne hozni? Első gyerekünk, ezért nem tudom.


2011. jún. 24. 17:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy volt, hogy a kinti cipőben vittük oda, abban is hoztuk haza. Bentre elég egy olcsóbb, egyszerű szandál, kinti cipőnek én személy szerint a puhatalpúakat ajánlom, nekünk is az van. :)

[link]

2011. jún. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Kisfiamnak nem volt külön kinti cipője. Amibe vittem, abban volt kint játszani is, meg abba is hoztam haza. Bent tornacipője volt, most nőtte ki. Puhatalpú cipő lesz a következő benti.
2011. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!