Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tennétek a helyemben?...

Mit tennétek a helyemben? Dolgozni vagy babázni még egy kicsit?

Figyelt kérdés

Kisfiam 2 éves. Úgy terveztük, hogy kb 2 éves és 9 hónapos lenne, amikor visszamennék dolgozni. Igaz baromi nehéz lenne anyagilag a GYES miatt (párom közalkalmazott) de gondoltuk valahogy majd kihúzzuk, a gyerek fontosabb, nem szívesen adnánk még bölcsibe. Viszont a munkahelyemen nagyon várnak vissza, már többször felhívtak, de eddig mindig visszautasítottam. Most viszont elég kecsegtető ajánlatot kaptam: visszamehetnék 4 órában, de több bért kapnék, mintha a korábbi 8 órás fizum felével számolunk. És emellett még kapnám a GYEST. Van nagymama (anyós), nyugdíjas, alattunk lakik, én ugyan nem bírom annyira, de a gyereket imádja, a gyerek is őt, és vigyázna rá.

Ti elvállalnátok a munkát, vagy maradnátok még otthon a gyerekkel?

köszi a válaszokat!


2011. jún. 21. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Kecske is, káposzta is, nem érdemes habozni! :)
2011. jún. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én elmennék. Ha sokszor visszautasítod a munkát,akkor lehet,hogy később már nem hívnak. Ha van ,aki vigyáz rá,akkor a gyereknek sem lesz rosszabb,mintha vele vagy egész nap. Még a bölcsi sem lenne rossz neki.
2011. jún. 21. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vállald el. 4 óra nem olyan sok. Én is így voltam, és nem bántam meg.
2011. jún. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szia

én visszamennék dolgozni

és a gyereket bölcsibe vinném. A mama pedig vigyázhatna rá amikor beteg, h ne kelljen munkából kimaradnod, mert azt sem szeretik.

Bölcsibe viheted 9 re a gyereket és 3 után már mehetsz is érte, ha a munkabeosztásod engedi. Vagy ilyenkor is jól jön a mama.

A bölcsi nem olyan rossz, mint ahogyan egyesek leírják. A fiam majdnem 3 volt amikor bölcsis lett, és nagyon szereti. Sokat fejlődött minden téren. Ott mégiscsak szakképzett gondozónők dolgoznak.

2011. jún. 21. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bölcsibe? Mi a születésekor előjelentkeztünk egy éve, csak két évesen ment volna, két hete utasítottak el helyhiány miatt... talán ha egyedülálló lennék, felvennék, de ezért nem válnék el. Nehezebb bejutni nálunk oda, mint egyetemre, pedig nagyon kellene a pénz.
2011. jún. 22. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen!

Az a 4 óra neked is felüdülés lesz! Másrészt 2 évesen már nagyon tudják ám élvezni a társaságot. Akkor már tudnak azért egymással is játszani. Én beadtam 2 évesen, bár akkor még itthon voltam, csak tanultam, de nem bántam meg. Olyan sokat fejlődött, ráadásul délután én is szívesebben mentem a játszikra.

2011. jún. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Menj, 4 óra nem a világ. Ha a mama-gyerkőc imádja egymást, akkor nincs gond. Legalább nem a bölcsibe van. Kisfiam 2 éves korától bölcsis, nem is szereti, de ez van sajnos. Nincs mama, aki tudná rá vigyázni.
2011. jún. 22. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
menjel!!! En is hasonlo helyzetben vagyok. A lanyom 2,5 eves, eddig mindig visszautasitottam a fonoknom ajanlatat, pedig sokszor hivott vissza, de most olyat ajanlott, hogy nem hagyhatom ki. En jovo heten kezdek a munkahelyemen es rogton 8 oraban, a lanyom bolcsos, de nagyon sokszor beteg. nincs is kire biznom. ha ugy alakul, akkor majd en maradok valahogy itthol vele. neked meg jobb a helyzet, hogy csak 4 oras munka, es hogy kozel van anyos. ne hagyd ki.
2011. jún. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!