Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A kisfiú akire vigyázok néha...

A kisfiú akire vigyázok néha megharap. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

27 hónapos kisfiú babysittere vok. Tegnap az Anyukája szeme láttára megharapta a vállam, ami akkor a pillantban eléggé fájt, és most is látszik a helye. Az Anyuka nem szólt rá semmit, csak egy ilyen ejnye-bejnye volt. Ugye én nem fegyelmezhetem meg, ha Anyukája pl nem üt a szájára, stb.

Rá se szólt úgy nagyon, csak annyit mondott, hogy jajj ......ka, ezt nem szabad! :))


2008. febr. 23. 19:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj az anyukával, amikor a gyerek nincs ott. Mondd meg neki, hogy ezt nem tartod helyénvalónak, már csak azért sem, mert neked ez fáj. Mondd meg, hogy le akarod erről szoktatni, és kérdezd meg, hogy az anyuka milyen módszert tartana megfelelőnek.
2008. febr. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

8 eve babysitter vagyok.

Akar a gyerek elott is megbeszelheted az anyukaval, hogy igenis nem ok. ha a gyereke teged megharap! Egy 27 honapos gyerek mar nem hulye bar az is igaz, hogy mar bocs de lexarja a kulso vilagot es masok erzelmeit, hiszen o most abban a korban van, amikor azt hiszi, o a vilag kozepe.

Engem sok evvel ezelott az unokaocsem harapott meg es bizony en visszaharaptam. Nem mert sirni, mert tudta miert kapja...

2 evvel ezelott egy hasonlo koru elvetemult kis dackorszakos fente ram a fogat. Hozzam bujt es a kovetkezo pillanatban csak azt ereztem, hogy pokolian beleharap a mellembe. Kicsordult a konny a szemembol elkaptam a gyerek fejet es bizony egy hajszal valasztott el attol, hogy nehogy kepen toroljem. De nem tehettem meg ugyebar...

A legjobb reakciom volt mint utolag kiderult. Azzal, hogy elkaptam a fejet es hangosan ( a fajdalomtol eleg hangosan) rakiabaltam, hogy NEM!!!!!!!!

Soha tobbet nem tett ilyet. Amikor az anyjanak elmondtam mi tortent es megmutattam neki a lilas veralafutasokat, eloszedte a gyereket. De mivel az esemeny par oraval elobb tortent a gyerek mar nemigen latna az osszefuggest, hogy o most tul.kepp miert is van megbuntetve...

Szoval akkor es ott kell "elkapni" a kiskolykot. Mertha egyszer megteszi rossz szokasava valhat hiszen marha klassz, hogy az tortenik amit o akar - MINDIG.

Az angol nyelv nagyon jol fogalmazza meg: controll freak.

Amikor beszelsz az anyukaval mellesleg tedd hozza, hogy ezert minimum egy Tetanus injekcio jarna neked az o penzen es o mit tenne a helyedben?!

- Nevetne? Elintezne egy ejnye-bejnyevel harapj meg?

Ez mar csak a kis mergem a vegen.... sok idiota szulo!

2008. febr. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!