Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Az olcsóbb cipő rosszabb...

Az olcsóbb cipő rosszabb minőséget is jelent?

Figyelt kérdés

Nézegettem a cipőket a Deichmannban, miért van az, hogy pl. a Bobby shoes márka fele annyiba sem kerül, mint az elefanten? Én ránézésre semmi rosszat nem láttam rajta, puha a talpa, erős a kérge, ezek a legfontosabb szempontok. Esetleg nem igazi bőr?

Ti szoktatok olcsóbb, ismeretlen márkájú cipőt is venni?


2011. jún. 14. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Kezdő cipőnek? Olcsóbbat. Igen. Ismeretlent. Nem. Van olyan, ami olcsó és elismert.

A 4 évesemnek játszani már simán adok kínait is.

2011. jún. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem feltétlenül, de benne van a pakliban.. szerinem elsősorban a designosabb kivitelt kell megfizetni, mint általában egyébnél a csomagolást, de ha cipőboltban veszel márkás cipőt, pl Bobby, az teljesen megfelel, csak esetleg nem lesz annyira tartós, de egy kisgyereknél nem is elsődleges szempont szerintem.
2011. jún. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Bobby shoes műbőr, de ez ott van a jelmagyarázatán is. Én nagyon alaposan körülnézek mindig, épp egy hete vettem tiszta bőr, varrott, rugalmas talpú, mafas, jól tartó kérgű szandált a kisfiamnak a Karátban egy ezressel olcsóbban, mint a bobby-t vettem volna. Ne a márkát nézd, hanem az anyagát, kiképzését a cipőknek.
2011. jún. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy drága cipőt vegyek a kislányomna. Így tavaly kétszer is vettem Bobby shoes cipőt, szerintem nem veszek soha többet. Az egyik egy hét után tönkrement, levált a talpa. A másik, egy csizma pedig nem tört be, nagyon merev maradt több hét után is. Viszont más olcsó cipők beváltak, egyedül a Bobby-val faragtam rá, nagyon silány minőség.
2011. jún. 14. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!