Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Miért hazudtak az alábbi...

Miért hazudtak az alábbi műsorban a gyerekeknek? Ez a megoldás?

Figyelt kérdés

A Viasat3-on van a Segítség, gyerekeim vannak című műsor. A mai adásban egy olyan család volt, ahol a kisfiú meg a kislány hisztizett elalváskor, merthogy az apjuk katona és sokszor hónapokig távol van, és attól féltek, ha elalszanak, nem lesz ott apa mire felébrednek.

Megoldás: apa leül velük beszélgetni, hogy apának már nincs olyan munkája, ahol sokáig távol kell lenni...(pedig szó se volt róla, hogy otthagyja a katonaságot) és a gyerekek pikkpakk elauldtak.

Mit fognak csinálni, amikor apának újra el kell menni?


2009. márc. 20. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nem korrekt. Egyáltalán. Igazad van.
2009. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem láttam ezt a műsort, de én sem értek egyet azzal hazudnak a gyerekeknek. Pláne, hogy ez egy tévé műsorban van hát szép dolog mondhatom, erre tanítják a szülőket?
2009. márc. 21. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mit vársz egy ilyen müsortól?Sajnos engem nem lep meg..akárhányszor belenéztem eddig,ugy éreztem mintha valami állatimoditás folyna éppen.A szőke luvnyától is hányok,meg a sok idióta szülőtől,csak a gyerekeket sajnálom.
2009. márc. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én szeretem ezt a műsort, szerintem jó ötletek vannak benne, és nem árt, hogyha néha megmondják a szülőknek, hogy valamit nagyon nem jól csinálnak (a gyerekek viselkedésén látszik), pláne, hogy ők maguk kérték a segítséget. De ezt én sem tartottam jónak. Bár én ebben is azon az állásponton vagyok, hogy az apának olyan beosztást kéne kérnie, amivel nincs távol hónapokra a családjától. Gondoljatok bele, ha egy anya csinálná ezt, az szívtelen lenne. De ha a férfi, azt valahogy elnézik. Pedig arra is szükség van és a gyerekeket láthatóan megviselte a távolléte. Szóval szerintem nem a gyerekeket kellene hozzászoktatni, hogy apa hónapokra elmegy, hanem az apának kéne ezen változtatni, hiszen gondolom azért van családja, hogy velük elgyen. Persze dolgozni kell, mert abból élnek, de nem hiszem, hogy erre ne lehetne megoldást találni. Ha mást nem, keressen másik munkát, vagy kérjen más beosztást.
2009. márc. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!