Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Másfél éves kisfiam még...

Másfél éves kisfiam még mindig nem alussza át az éjszakát, előfordul sokszor, hogy ötször is felkel. Milyen nyugtató teát adhatok neki?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:

magadnak, hogy legyen kitartásod!

az enyém 4éves és most kezdte rendesen átaludni az éjszakákat. a húga 17 hós és szintén 5-6x kel.

nehogy nyugtatózni kezdd őt!

Tea helyett adj vizet, az nem annyira vonzó, talán nem ébred majd annyit, bár nekem nem vállt be

2011. máj. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem tanítsd meg aludni. Rámehet egy-két napod akár egy heted is, de szerintem megéri. Manapság már annyi módszer van.

Szerintem nem jó a gyereknek sem, hogy nem alszik egyhuzamban 8-12 órát.

2011. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja, még az lemaradt, hogy a HIPP-nek van jóéjszakát teája, de nem tudom, hogy erre beválik-e.
2011. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
citromfüvet szokták ajánlani, bár még én sem próbáltam, pedig nekünk is jó lenne valami megoldás...
2011. máj. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
És hogy kell megtanitani aludni?
2011. máj. 31. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Erre én is kíváncsi vagyok...
2011. máj. 31. 11:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!