Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kell vinnem valamilyen papírt...

Kell vinnem valamilyen papírt az Egészségpénztárhoz, ha igazolást szeretnék kérni a gyes-ről?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 19:47
 1/8 anonim ***** válasza:
TB kartya kell. A nyomtatvanyt ott adjak
2011. máj. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ha a gyesről szeretnél igazolást, akkor semmiképp ne az egészségpénztárhoz menj. A gyes a Magyar Államkincstár hatásköre, az oep-nek semmi köze hozzá.

Személyit és lakcímkártyát vigyél, és keresd elő a gyesről szóló határozatodat, az alapján könnyebben keresnek elő.

2011. máj. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Most tényleg nem az oep-től kell?
2011. máj. 30. 21:04
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha gyesen vagy, akkor nem. De most komolyan nem tudod, hogy honnan kapsz ellátást??
2011. máj. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Oephez kell menned. Ha adóbevalláshoz kell, akkor a családiról is kérj!
2011. máj. 31. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

En is osszekevertem. 2 hete kertem ki az igazolasokat.

TGYAS-rol, GYED-rol az OEP adja ki, a csaladi potlekrol a GYES-rol az allamkincstar.

Eleg, ha irsz nekik levelet. Nekem 2 het alatt kuldtek meg az igazolast.

2011. máj. 31. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

ma 07:38, már többen si írtuk, hogy NEM az oep-hez kell menni.

Még a családi pótlékról sem tud adni az oep igazolást, ugyanis nincs hozzá semmi köze!


Ennek ellenére mégis az oephez küldenéd? Miért? Hogy legyen egy felesleges útja? Nem értelek.

2011. máj. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy honnan kapom az ellátást, de a hitelügyintézőnk mondta, hogy a TB-hez menjek igazolásért. Én sem értettem, de gondoltam, jobban tudja...
2011. máj. 31. 15:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!