Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A melegtől lehet, hogy nehezeb...

A melegtől lehet, hogy nehezebben alszik el este és napközben is? Ti is tapasztaltok hasonlót?

Figyelt kérdés
Még kicsi, 2 éves.
2011. máj. 30. 12:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.agyon sok a front mostanában,most úgy tűnhet nem ide való amit írok,de fájt a kutyánk lába annyira,hogy nem tudott lábra állni,az állatorvos mondta,hogy az elmúlt 102 napban megszaporodtak az állatok elpusztulása.ő egyértelműen a frontra és az időjárásra fogta az egészet.és vitamint javasolt a kutyának.ha az állatok ennyire érzékenyek rá,akkor a gyerekek meg pláne.Sok olyan kérdést olvasok itt is,hogy nehezen alszanak a gyerekek,sokat ébrednek,stb,és bizony az én 2 éves fiam is majd fé órát szenved mire elalszik pedig eddig 5 perc se kellett.Persze ehhez hozzátartok az is,hogy nagyon sok inger éri a gyereket ebben a korszakban,és nem biztos,hogy elég az az egy óra hogy lenyugodjon az agya is,az alváshoz,én legalábbis ezt figyeltem meg.a meleget sokkal nehezebben tűri int tavaly,igy váltottunk pizsit is és takarót is.este jó alaposan szellőztetek ha már hűvösebb van,és próbálom az este nyugisabb részét elhúzni.de van hogy igy is nehézen alszik el.
2011. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem 102 hanem 1,2 napban bocs.
2011. máj. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A mi 5 hónaposunk is ilyen már pár napja. Erre a frontra gondolok, vettünk dologelt is, azt hittük a foga is mocoroghat, de u.ez a helyzet, s még enni is alig eszik anyatejes.
2011. jún. 24. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!