Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Előfordul, hogy két éves...

Előfordul, hogy két éves gyermeked reggel 8-ig,9-ig alszik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 10:40
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Az enyém általában 7 körül ébred,az igaz, de néha tovább alszik. Egy anyuka nagyon furcsán nézett rám, hogy néha előfordul, hogy 8 után ébred fel.Egy ekkora gyereknél miért probléma ez, én nem értem...
2011. máj. 19. 10:42
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért ne fordulna elő. Az enyémek már 4 és 6 évesek, de kicsi ha tehetné, még most is aludna 8-ig, vagy akár 9-ig is. Ha például nem alszik délután simán később kell fel másnap, de ha alszik is fél nyolckor úgy kel ébreszteni, hogy indulni kell az óvodába. Mondjuk a nagy ő már nem alszik ilyen sokáig, csak ha nagyon ki van fáradva. És háromnegyed 9-kor mindig ágyban vannak.
2011. máj. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Soha! Előfordul nagy ritkán, hogy 1/2 7-ig alszanak (3-6 és 8 évesek)ennél tovább nem emlékszem, hogy aludtak volna. Általában fél 6- 6 óra között kelnek, pedig aludhatnának még bőven. Én bízom a kamaszkorban, hogy akkor tovább alszanak :).

Egyébként nem baj, hogy eddig alszik a tied, mint semmi másban, ebben sem egyformák a gyerekek:)

2011. máj. 19. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs vele gond.

Én is úgy furcsállom egyébként, hogy vannak emberek, akik totálisan kiakadnak, ha a másik gyereke nem olyan mint a "nagy átlag". :)

Sok kisgyerek koránkelő. Nekem ikreim vannak 2 évesek. Az egyik kisfiam már korán fent van, futkározik, játszik, s most, hogy jó az idő, már hajnalban kint rohangálna a kertben. Sokszor ő ébreszt minket.. :))) A másik fiam pedig egy kis hétalvó. :) Őt úgy kell ébresztgetni, és még olyankor is odaszól nekem, hogy "ana ne kelts fel, még álmodok.." :)))

Szóval annyira mások.. ne aggódj, nincs abban semmi, ha szeret kicsit tovább aludni. Szerintem.. :)

25 éves anyuka

2011. máj. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Persze, rendszeresen alszik 8-ig, mert délután nem nagyon szokott már.
2011. máj. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem sokszor van hogy 9-fél 10-ig is! 2,5 éves múlt.

Tökmindegy mikor fektetem, reggel 8nál előbb nem szokott ébredni.

Én ennek annyira nem örülök, mert szeptemberben ovi, oda meg jó lenne legalább 8ra odaérni.

2011. máj. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ja, a rózsaszín álmaimban:-))))

egyrészt sokszor fel ekll kelteni, mert reggel kell vinni a nagyot a suliba, másrészt nem jó alvó.

2011. máj. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Kisfiam átlagban 8 után kel fel,legkésöbb 3/4 9.Mindig ilyen sokáig aludt kicsi kora óta.Mondjuk ő 10 körül alszik el,délután 1-3 ig alszik.Szeptembertől óvodába megy,majd előtte 1 hónappal elkezdjük a korai kelést.28 hónapos.
2011. máj. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, az enyém is ennyi idős. Nálatok lehet 3 évesnél fiatalabb gyereknek is oviba menni? Én januártól tervezem.


Köszönöm a válaszokat!Megnyugodtam:)

2011. máj. 19. 13:26
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én 2 évesem nem tudom meddig aludna, de rendszeresen én keltem fél 9 körül, vagy úgy hogy csörömpölök a konyhában és attól felébred, vagy bemegyek a szobájába és a tejitalával ébresztem, attól felébred. De van hogy még olyan mélyen alszik, alig bírom felébreszteni. Nagyon ritka ha 8 előtt fent van. Ebben rám hasonlít, mert én is szeretek(szeretnék) sokáig aludni.
2011. máj. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!