Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! Most mit csináljak?...

SOS! Most mit csináljak? Vigyem be valahova kórházba?

Figyelt kérdés
Kislányom 23 hónapos,történt most este egy kis baleset.Nagy hűtőnk van,és kezdtem kipakolni a vacsorához valót.Egyszer míg elfordultam,odament és nyújtotta fel a kezeit,mert ki akart venni egy túró rudit.Nem vettem észre,hogy ott van,csak hátranyúltam,hogy benyomjam az ajtót.Akkor vettem észre,hogy ott van,és hogy ne menjen a kezére,elkaptam a jobb kezét és elrántottam.Azóta nem használja a jobb kezét,csak a csuklóját fogja,és sír,nem tudja mozgatni,nem fog vele.Ha nyugalomban van,akkor nincs gond,csak a mozgatásnál,megdagadva nincs neki.Történt már ilyen egyszer,hogy játék közbe meghúzódott,de akkor 15 perc múlva nem volt semmi baja.Most meg már több mint egy órája tart.Vigyem be valahová?azt sem tudom,hogy Budapesten hová kell vinni,vagy hová tudnám vinni?
2011. máj. 16. 20:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem árt megnézetni.

Sajnos a kicsiket hamar éri baleset, de ha nincs nagy gond, akkor hamar el is felejtik. Ha régóta fájlalja, nem fogja a doki sem úgy gondolni, hogy indokolatlanul viszed be.

A kórházakban szokott lenni baleseti ambulancia, neten biztos meg tudod nézni, hol a legközelebbi.

Jobbulást a picinek!

2011. máj. 16. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Tinker Bell ***** válasza:

Szerintem nincs ok a pánikra. A csuklóját valószínűleg azért fogja, mert ott kaptad el és megszorítottad.


Ha nagyon nyugtalanít az eset, akkor beviheted a hozzátok legközelebbi kórház ügyeletére. TAJ kártyát ne hagyjátok otthon, mert anélkül nem biztos, hogy foglalkoznak veletek.

2011. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
67%
Vidd be,az én fiam is így volt,mint a te gyerkőcöd,eltört a keze.De szerencsére 1 hét alatt meggyógyult.
2011. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ugrálnék vele most, hagynám pihenni. Eltörni bizonyára nem tört el, csak húzódás lehet. Ezt csak felkötni és pihentetni kell. Ne aggódj, nálunk is volt nem egyszer hasonló. Biztos le leszek pontozva, de én azt mondom, hogy ne aggódj, nem lesz semmi baj, ha csak reggel viszed el orvoshoz. Jobbulást a picikédnek.
2011. máj. 16. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Te látod, hogy mennyire fájlalja. Ha nagyon sír, én elszaladnék vele az ügyeletre.

Itt vannak az ügyeletek telszámmal. Hívd fel a legközelebbit, hogy megnyugodj. Ők megmondják mit csinálj.

[link]

2011. máj. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!kedves harmadik!a kisfiadnak,hogy eltört a keze nem volt megdagadva??
2011. máj. 16. 20:49
 7/16 A kérdező kommentje:
Nekem meg olyan lelkifurdalásom van....
2011. máj. 16. 20:51
 8/16 Tinker Bell ***** válasza:

Ó! Ne legyen lelkifurdalásod! Nem a te hibád, te csak segíteni akartál!

:)

2011. máj. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok.Egyáltalán nem volt megdagadva a keze,csak nem használta,és sírdogált.Ezért gondoltuk,hogy baj lehet.Kapott gipszet is szegénykém.Remélem nálatok nem ez van,de szerintem nézesd meg!
2011. máj. 16. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A Heim Pálban van sürgősségi beteg ellátás az tuti, meg a SOTE I. számú gyermekkórházban is. A többi kórházat nem tudom.
2011. máj. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!