Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » SOS! Most mit csináljak?...

SOS! Most mit csináljak? Vigyem be valahova kórházba?

Figyelt kérdés
Kislányom 23 hónapos,történt most este egy kis baleset.Nagy hűtőnk van,és kezdtem kipakolni a vacsorához valót.Egyszer míg elfordultam,odament és nyújtotta fel a kezeit,mert ki akart venni egy túró rudit.Nem vettem észre,hogy ott van,csak hátranyúltam,hogy benyomjam az ajtót.Akkor vettem észre,hogy ott van,és hogy ne menjen a kezére,elkaptam a jobb kezét és elrántottam.Azóta nem használja a jobb kezét,csak a csuklóját fogja,és sír,nem tudja mozgatni,nem fog vele.Ha nyugalomban van,akkor nincs gond,csak a mozgatásnál,megdagadva nincs neki.Történt már ilyen egyszer,hogy játék közbe meghúzódott,de akkor 15 perc múlva nem volt semmi baja.Most meg már több mint egy órája tart.Vigyem be valahová?azt sem tudom,hogy Budapesten hová kell vinni,vagy hová tudnám vinni?
2011. máj. 16. 20:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

öcsém keze is hasonlóan tört el...esett le a székről,én elkaptam,de csak a karját értem...szegény lehet jobban járt volna egy huppanással


nem dagad törvényszerűen minden törés rögtön...neki is másnap reggelre dagadt be (nem sirt,csak nem mozgatta)


vidd be kórházba (ügyelet nem kezd vele semmit,főleg nem felnőtt ügyelet)

2011. máj. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Vidd a Heim Pálba, legalább megnyugszol, hogy nincs baja.

Jobbulást a kicsinek, és ne legyen lelkiismeretfurdalásod, csak jót akartál, nem sülhet minden tökéletesen el.

2011. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A Madarászba is viheted...vagy már túl vagytok rajta?Remélem inden rendben!
2011. máj. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ha már egy órája sír, akkor azért nemcsak arról lehet szó, hogy a megszorítás fáj neki.


Itt megmondják, hova vidd: ágynyilvántartó: 311 6000 (vezetékes)


Másik közérdekű infó: toxikológiai forródrót: 0680 201 199 (megmondod, mit evett meg a gyerek és útba igazítanak, mi a teendő)

2011. máj. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok,mi lett a kicsivel?
2011. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Bementünk a Heim Pálba az ügyeletre,kb 10 perc múlva végeztünk is.Azt mondta a doki,hogy van egy ín a karjába,ami ilyenkor kiugrik a helyéről.Ez előfordul kicsiknél,4-5 éves korukra kinövik.Azt tette vissza neki fél pillanat alatt egy mozdulattal,a gyerek már rohant is kifele,mintha semmi sem történt volna.
2011. máj. 21. 08:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!